Skip to content

ОФІЦІЙНО «Це про послідовність, професіоналізм та виконання своїх обов’язків на совість»: Філатов привітав держслужбовців із професійним святом

«Це про послідовність, професіоналізм та виконання своїх обов’язків на совість»: Філатов привітав держслужбовців із професійним святом

Мер Дніпра Борис Філатов зазначив, що державна служба часто залишається непомітною для більшості людей, хоча саме вона забезпечує роботу інституцій та надання необхідних послуг навіть в умовах війни.

Очільник міста наголосив, що держслужбовці – це насамперед люди, які своєю щоденною працею підтримують функціонування держави, демонструючи професіоналізм, послідовність та відповідальне ставлення до своїх обов’язків.

«Тож, колеги, нехай всі ті побажання наснаги, які сьогодні зʼявляться для вас у соцмережах, дійсно будуть на добро.

Бережіть нерви», – написав Борис Філатов.

Нагадаємо, раніше ми писали: Філатов подякував Уряду, особисто Юлії Свириденко та Олексію Кулебі за додаткові 175 млн грн на відновлення житлових будинків у Дніпрі.

Ми стоїмо завдяки волі наших людей: у Драммені Філатов розповів про стійкість Дніпра у повномасштабній війні.

Категорія: Влада, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: