Після масованої атаки на Дніпро 2 червня мешканці постраждалих будинків продовжують оговтуватися від пережитого. Люди закривають вибиті вікна, прибирають уламки скла та оцінюють масштаби руйнувань. Журналісти «Наше місто» поспілкувалися з містянами, чиє житло постраждало внаслідок ворожого удару.
Серед них — мешканець одного з пошкоджених гуртожитків Олександр. Для чоловіка ця війна вже втретє змусила пережити жахи руйнувань житла.
«Ледь нас не привалило. Вікно ж вилетіло, а ми лежали. Воно просто впало на ноги. Дивно, що ще живими залишилися», — згадує чоловік перші хвилини після вибуху.


За словами Олександра, від потужної вибухової хвилі вікна у кімнаті були вибиті. Частину пошкоджень уже вдалося тимчасово закрити, однак повноцінного ремонту ще не проводили.
На щастя, сам чоловік не постраждав.
«Здається, все добре. Обійшлося без травм», — говорить він.
Історія Олександра — одна з тисяч історій українців, яких війна змушує знову і знову починати життя спочатку. До повномасштабного вторгнення він жив у Торецьку на Донеччині. Коли бойові дії наблизилися до міста, родина переїхала до Дружківки. Згодом довелося залишити і цей дім.
«Спочатку ми жили в Торецьку, потім переїхали до Дружківки. Там теж усе розбомбили. Приїхали сюди, а воно, як кажуть, що там, що тут. З одного пекла в інше», — з гіркотою розповідає чоловік.
Попри пережите, мешканці постраждалих будинків намагаються повернутися до звичного життя. У дворах продовжують працювати комунальні служби та волонтери, які допомагають ліквідовувати наслідки російської атаки.


Раніше міський голова Борис Філатов повідомив, що частина будинків отримала критичні руйнування і відновленню не підлягатиме. У місті продовжують готувати тимчасове житло для мешканців пошкоджених квартир.
Раніше ми писали: Обстріл Дніпра: в ОВА показали наслідки ворожого удару.
У Дніпрі під час роботи підрозділів ДСНС окупанти завдали повторного удару, унаслідок чого загинув рятувальник — заступник начальника пожежно-рятувального загону, майор Антон Ярмоленко.
Також писали: З-під завалів у Дніпрі дістали тіло маленького хлопчика.
3 червня у Дніпрі оголошено день жалоби. Унаслідок атаки на місто в ніч на 2 червня 2026 року загинули 16 людей, 42 поранених. Серед поранених 4 дітей. Троє з них у лікарні, як і 21 дорослий. Медики надають усім необхідну медичну допомогу.
Фото: Яна Мудревська.
Категорія: Війна, Інтерв'ю, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Війна, Головне, Дніпро, Історія



