Site icon Наше Місто

На дорогах Дніпропетровщини тривають масштабні роботи з ліквідації вибоїн і відновлення покриття

Станом на 27 травня 2026 року на автомобільних дорогах загального користування державного значення в області працюють близько 60 фахівців у складі 8 ремонтних бригад. Дорожники виконують ліквідацію ямковості та відновлення покриття суцільними картами, пише «Наше місто» з посиланням на Службу відновлення у Дніпропетровській області.

Роботи ведуться на ключових транспортних напрямках регіону. Зокрема:

Окрім відновлення дорожнього покриття, на автошляхах області також виконують супутні роботи: скошування трави вздовж узбіч, ремонт металевого бар’єрного огородження, встановлення дорожніх знаків і відновлення розмітки.

Водіїв закликають бути уважними на ділянках, де працює спецтехніка, дотримуватися тимчасових дорожніх знаків і правил дорожнього руху. У дорожніх службах наголошують, що обережність учасників руху напряму впливає на безпеку робітників і всіх водіїв.

Нагадаємо: Гранти на сади та теплиці: як отримати аграріям Дніпропетровщини.

Раніше ми писали: Хто і чому не зможе оформити пенсію в Україні у 2026 році.

Читайте також: QR-коду недостатньо: на які поїзди Укрзалізниці треба друкувати бланки.

Фото: Служба відновлення у Дніпропетровській області.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також:

Exit mobile version