Site icon Наше Місто

НБУ виводить з обігу купюри п’яти номіналів: які банкноти підлягають вилученню

В Україні частину старих купюр гривні поступово виводять з обігу, що означає: з часом ними не можна буде розраховуватися в магазинах або за послуги. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на НБУ.

Національний банк вилучає такі банкноти через обмежений термін використання та застарілі елементи захисту.

Статус платіжного засобу найближчим часом втратять купюри номіналом:

Усі вони підлягають обміну в будь-якому банку на нові банкноти або монети.

Нагадаємо, Нові українські монети, випущені п’ять років тому, продають за понад 5 тисяч гривень.

Раніше ми писали, банкнота 5 тис. грн: НБУ попереджає про фейк.

Нагадаємо, в Україні ввели в обіг нові гроші: як виглядають.

Категорія: Новини Дніпра, Україна

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також:

Exit mobile version