Site icon Наше Місто

У Дніпрі внаслідок ранкової атаки пошкоджено 5 будинків та 2 дитсадки, — Борис Філатов

Сьогодні вранці окупанти знову здійснили атаку на Дніпро. Борис Філатов повідомив про наслідки, передає «Наше місто» з посиланням на допис міського голови.

За його словами, у Дніпрі пошкоджено п’ять житлових будинків і два дитячі садки. Вибуховою хвилею також вибито кілька сотень вікон.

Попри значні руйнування, обійшлося без загиблих і серйозно постраждалих серед людей.

«Єдина добра новина, що всі живі і майже неушкоджені.  А так загалом вибито ще декілька сотень вікон», – йдеться у дописі.

На місцях працюють комунальні служби та благодійні організації, залучені всі профільні фахівці.

Окремо зазначається, що п’ятиповерхівку, у якій пошкоджено покрівлю, додатково обстежать технічні спеціалісти.

Мешканцям також допоможуть оформити заявки на державну програму «єВідновлення».

Нагадаємо: У Дніпрі відновлюють багатоповерхівку, пошкоджену внаслідок ворожої атаки 15 квітня цього року.

Раніше ми писали: У Дніпрі через нічну атаку пошкоджений продуктовий склад.

Читайте також: Ракетний удар по Дніпру у ніч на 20 травня: що відбувається на місці подій.

Фото: соцмережі Бориса Філатова.

Категорія: Війна, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також:

Exit mobile version