Site icon Наше Місто

Як у Дніпрі курсує громадський транспорт 22 квітня

У Дніпрі тимчасово змінять роботу громадського транспорту. Обмеження пов’язані з ремонтом трамвайної колії. Вони торкнуться низки тролейбусних і автобусних маршрутів, пише «Наше місто» з посиланням на міську владу.

22 квітня 2026 року зв’язку з тимчасовим перекриттям проїзної частини по просп. Науки на ділянці від вул. Архітектора Петрова до просп. Дмитра Яворницького для виконання робіт з ремонту дорожнього покриття зміняться схеми руху деяких маршрутів:

Додатково з 09:00 до 18:00 діятимуть відключення контактної мережі по просп. Науки і вул. Севастопольській з боку енергопостачальної організації. В ці проміжки часу електротранспорт курсуватиме за наступними схемами:

22 квітня 2026 року в зв’язку з першим етапом ремонту трамвайної колії на перехресті просп. Богдана Хмельницького та вул. Чорних Запорожців діятимуть зміни у русі громадського транспорту:

Через тимчасове перекриття проїзної частини по вул. Князя Володимира Великого для виконання робіт з ремонту мережі зливової каналізації:

Раніше ми писали, у Дніпро на перехресті вулиць Калинова та Вітчизняна облаштовують новий світлофорний об’єкт.

Також ми писали, у Дніпрі оновлюють трамвайну колію на маршруті № 1.

Ми писали, у Дніпрі вже виконали 25% запланованого ремонту доріг на весну 2026-го року.

Категорія: Влада, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також:

Exit mobile version