Skip to content

Отрута у дворі на ж/м Сокол: мешканці б’ють на сполох після загибелі собаки

Ксения Куземко

У Дніпрі на житловому масиві Сокіл мешканці багатоповерхівки повідомляють про небезпечну речовину, яку невідомі розсипали просто на подвір’ї. За словами жителів, йдеться про ймовірну отруту, оскільки після прогулянки один із домашніх улюбленців опинився у важкому стані та провів добу у ветеринарній клініці. Люди заявляють, що мають підозрювану особу, вже звернулися до поліції та висловлюють занепокоєння за безпеку не лише тварин, а й дітей, які щодня перебувають на цій території. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на ДніпроTV.

Мешканці будинку зібрали зразки невідомої речовини, виявленої біля під’їзду, та планують передати їх на експертизу. Серед місцевих жителів виникли припущення щодо можливої причетності до ситуації голови правління ОСББ, однак підтверджень цьому немає.

У телефонній розмові пані Альбіна заперечила свою причетність і назвала звинувачення безпідставними. Водночас вона зазначила, що має зауваження до власників собак через те, що, за її словами, не всі прибирають за тваринами під час вигулу біля будинку.

Власниця постраждалої собаки звернулася із заявою до поліції та очікує на реакцію правоохоронців.

Раніше ми писали, собака чи дитина: у Дніпрі жінки посварилися через місце у пісочниці.

Ми писали, історія порятунку Умки: собака, що постраждав від обстрілів.

Категорія: Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: