Розпочалась 1495 доба широкомасштабної російсько-української війни. Ніч у Дніпрі минула без обстрілів. Протягом ночі було 2 повітряні тривоги загальною тривалістю майже 4 години.
Наразі всі комунальні служби вже розпочали свою роботу та працюють над усуненням будь-яких проблем у нашому місті. Про це пише “Наше місто” з посиланням на міську владу.
Погода у Дніпрі

Температура повітря у Дніпрі зараз +9°. За прогнозами синоптиків сьогодні очікується ясна погода. Ввечері небо затягне хмарами, без опадів.
Температура повітря протягом дня від +9° до +17°. Схід сонця сьогодні о 6:25, а захід сонця очікується о 19:06. Тривалість дня – 12 год. 41 хв.
Фото Валерія Кравченка.
Також ми писали, у Дніпрі тривають аварійні роботи з ремонту каналізації та водопроводу.
Ми писали, у Дніпрі лікарні та амбулаторії для безперебійної роботи системно забезпечують генераторами.
Категорія: Новини Дніпра, Райони Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Головне, Погода у Дніпрі



