Skip to content

Армія рф атакувала три райони Дніпропетровської області: поранена 18-річна дівчина

Ксения Куземко

Понад 10 разів ворог атакував три райони Дніпропетровської області безпілотниками та артилерією. Двоє людей дістали поранень. Про це повідомив голова ДніпроОВА Олександр Ганжа, пише «Наше місто».

На Нікопольщині потерпали сам Нікополь і Червоногригорівська громада. Горіла господарська споруда. Пошкоджене сільськогосподарське підприємство, банк, магазини, адмінбудівля, приватні та багатоквартирні будинки. Поранена 18-річна дівчина. Вона на амбулаторному лікуванні.

На Синельниківщині під ударом були Межівська, Миколаївська і Роздорська громади. Зайнялася ферма. Пошкоджені приватні будинки та знищена автівка.

Пожежа виникла і в Новоолександрівській громаді Дніпровського району. Понівечена інфраструктура. Постраждав 59-річний чоловік. Лікуватиметься амбулаторно.

Раніше ми писали: Вибиті вікна та обвалені балкони: як у Дніпрі виглядає пошкоджена внаслідок атаки 24 березня багатоповерхівка.

Також говорили: Під час ворожої атаки уламок влучив у кабінет мера Дніпра.

 Читайте також: Що відбувається на місці ворожої атаки по Дніпру.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: