Skip to content

Захищав країну з початку повномасштабного вторгнення: на війні загинув військовий з Кривого Рогу

Ксения Куземко

Захищаючи Україну, загинув залізничник ЗЦ № 2 «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олександр Гавриленко, пише «Наше місто» з посиланням на АрселорМіттал Кривий Ріг.

Свій останній бій військовий прийняв ще 5 лютого 2023 року під час бойових дій на Донеччині. Але про загибель героя стало відомо тільки зараз.  

До залізничного цеху № 2 він влаштувався нещодавно – опановував професію машиніста тепловоза.

«Гірко визнавати, що Олександр загинув. Молодий та перспективний, він одразу влився до колективу та показав свою цілеспрямованість, бажання навчатися та працювати, – згадує колегу Олег Данілейко, в.о. старшого майстра дільниці експлуатації рухомого складу (забезпечення технологічних перевезень) ЗЦ № 2 «АрселорМіттал Кривий Ріг». – Олександр був кмітливим, одразу освоївся у професії, був уважним до усіх нюансів нашої залізничної справи. Вже одразу було зрозуміло, що хлопець стане гарним професіоналом. Цьому сприяв і його характер, він був наполегливим, уважним, виваженим. Та планам хлопця завадила війна. Гірко визнавати, що така людина пішла з життя. Світла та добра пам’ять нашому колезі».

На захист України Олександр Гавриленко став у перші місяці повномасштабного вторгнення – наприкінці квітня 2022 року. У лавах війська він був навідником механізованого відділення механізованого батальйону. Загинув Олександр у населеному пункті Красна Гора Бахмутського району Донецької області.

Раніше ми писали: Йому було лише 42 роки: у Нікополі провели в останню путь полеглого захисника.

Залишилися дружина та сестра: зупинилося серце захисника з Кам’янського.

Залишилась дружина, діти та онуки: від отриманих поранень помер Герой з Дніпропетровщини.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: