Skip to content

Де немає води у Дніпрі 4 лютого: адреси відключень

Ксения Куземко

Сьогодні, 4 лютого, у Дніпрі проводяться аварійні та ремонтні роботи на мережах водопостачання, через що за декількома адресами відключено воду. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Де немає води:

  • Бригади КП «Дніпроводоканал» проводять аварійні роботи за такими адресами: вул. Кривоноса,50, припинено водопостачання всієї вулиці.
  • Припинено подачу води у будинку за адресою: вул. Княгині Ольги, 2, триває дообстеження ремонтною бригадою.
  • Припинено подачу води у будинку за адресою: вул. Галини Мазепи, 75, триває дообстеження ремонтною бригадою.

У зв’язку з проведенням аварійних робіт припинено подачу води у будинку на вул. Шевченка, 55.

У звʼязку з аварійними ситуаціями на будинкових мережах, припинено теплопостачання у деяких будинках КП “Жилсервіс-5”: вул. Братів Горобців, 56; просп. Івана Мазепи, 44; пров. Орлівський, 8а; вул. Демократична, 30; вул. Криворізька, 30; просп. Д.Яворницького, 81; вул. А.Фабра, 14; вул. Макарова, 10; вул. Європейська 8; вул. О.Кошиця, 23 та 25; вул. В.Троценка, 20; просп. С.Нігояна, 74.

Припинено подачу опалення у будинку за адресою: вул. 20-річчя Перемоги, 13, аварійні ремонтні роботи заплановано на сьогодні, 4 лютого.

Водопостачання та теплопостачання за вказаними вище адресами відновлять одразу після завершення робіт.   

Раніше ми писали, реєстр пошкодженого житла: у Дніпрі створили цифрову систему для допомоги постраждалим.

Також ми писали, ЦНАПи у Дніпрі: які послуги можна отримати та як записатися на прийом.

Категорія: Влада, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: