Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Сотні ветеранів та їхніх родин отримали допомогу: що зробило управління ветеранів Дніпра за рік

За обсягами масштабної підтримки ветеранів війни та їхніх родин наше місто залишається одним із лідерів серед українських міст. Щоденну допомогу учасникам російсько-української війні надає управління ветеранської політики Дніпровської міської ради, про що розповість «Наше місто».

Нагадаємо, що вже понад десять років діє програма «Родина героя». у 2025 році отримала значне фінансування та показала рекордні результати. Місто спрямувало понад 17–20 млн грн на різні види допомоги захисникам та їхнім сім’ям.

Наприкінці минулого року Дніпровська міська рада затвердила Програму розвитку ветеранської політики на 2026–2030 роки з бюджетом 433 млн грн. Це один із найамбітніших документів такого типу в Україні.

 Щоденну допомогу учасникам російсько-української війні надає  міське управління ветеранської політики.

 

– За 2025 рік ми охопили дуже багато ветеранів, – каже  Антон Малий, екскомбат 128 бригади ТрО, начальник управління ветеранської політики Дніпровської міської ради. – Загалом наші заходи торік відвідало більше 5 000 людей. Мова йде  про реабілітацію, юридичні консультації, психологічну допомогу тощо.  Надихає, коли вдається реально допомогти у вирішенні складних юридичних або медичних питань. Ось, наприклад, доброволець Станіслав Дейна, який отримав тяжке поранення на Запорізькому напрямку. У хлопця відсутня кінцівка а на іншій  зроблено вже 38 операцій. Але так сталося, що Стас служив поза штатом і не мав можливості отримати матеріальну допомогу. Ми вирішили це питання. Подібних прикладів багато.

Керівник управління ветеранської політики зауважив, що розповісти про свої проблеми і отримати підтримку може кожен ветеран війни.

 

Телефон управління ветеранської політики Дніпровської міськради: 098 948 63 31. 

Раніше ми розповідали історію сержанта танкової роти з ТрО Дніпра.

Фото Валерія Кравченка

Категорія: Важливо, Війна, Влада, Новини Дніпра, Тема дня

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: