З настанням морозів парк імені Лазаря Глоби у Дніпрі перетворився на справжній центр зимового життя для водоплавних птахів. Через замерзання річок і ставків у місті та навколишніх громадах сюди злетілися тисячі качок і голубів, шукаючи відкриту воду та їжу. Невелика водойма в центрі парку стала для них тимчасовим прихистком, сформувавши унікальне «качине царство», яке щодня привертає увагу містян. Світлини цього природного дива зробив фотограф «Наше місто».
За спостереженнями відвідувачів, кількість птахів цього року значно більша, ніж зазвичай. На воді одночасно перебувають сотні, а подекуди й тисячі качок, які щільно тримаються біля берегів. Частина птахів сидить на перилах, снігу та доріжках, очікуючи на підгодівлю.



Місцеві жителі активно підгодовують пернатих. Щодня до парку приходять десятки людей із зерном, крупами та спеціальними кормами. Водночас фахівці наголошують, що годувати качок хлібом небажано, адже він шкодить травній системі птахів.
Парк Глоби цієї зими став не лише місцем відпочинку, а й справжнім прикладом того, як міське середовище може стати тимчасовим порятунком для дикої природи в умовах суворої погоди.



Нагадаємо, Чим і як правильно годувати птахів у парках Дніпра.
Раніше ми писали: Сувора зима – тест на доброту: як у Дніпрі допомагають вижити бездомним тваринам і птахам.
Читайте також: Ноу-хау дніпровських волонтерів: як креативні годівниці допомагають вижити безпритульним тваринам.
Фото: Валерій Кравченко.
Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Фотогалерея
Позначки: Головне, Дніпро, Парк Глоби, Фото



