У середу, 14 січня, в Україні прогнозують морозну погоду. На півночі температура повітря може знижуватися до –20 градусів. У східних, центральних і південних областях можливий невеликий сніг. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на синоптикиню Наталку Діденко.
Також синоптикиня попереджає про ожеледицю на дорогах. Істотних опадів не очікується, однак у центральних, західних та південних регіонах місцями може спостерігатися незначний сніг.
Якою буде погода у Дніпрі
14 січня на території Дніпропетровської області та в місті Дніпро очікується хмарна погода з проясненнями. У нічний час опадів не прогнозують, удень можливий невеликий сніг. Вночі та вранці місцями по області спостерігатиметься туман.
На окремих ділянках доріг можлива ожеледиця. Вітер змінних напрямків, переважно південно-західний, швидкістю 5–10 м/с.
Температура повітря по області вночі становитиме від -10…-15 градусів, вдень — від -5…-10 градусів. У Дніпрі вночі очікується -13…-15 градусів, вдень — -7…-9 градусів.
Фото: Валерій Кравченко
Міська влада та енергетики Дніпра працюють над повним відновленням комунальних послуг Лівобережжя.
Читайте також: На вулицях працюють сотні комунальників: як Дніпро долає наслідки снігопаду.
Категорія: Новини Дніпра, Україна
Позначки: Погода, Погода в Україні, Погода у Дніпрі

