6 січня Дніпро пережив масовану атаку російських безпілотників. За офіційними даними, пошкоджено 16 багатоквартирних будинків, вибито понад 2000 вікон. Але за цими сухими цифрами – реальні люди, які провели страшну ніч під звуки вибухів, а вранці вийшли до своїх понівечених домівок, пише «Наше місто».



Біля пошкоджених будинків – натовп людей. Серед них літні бабусі, молоді матері з дітьми, чоловіки різного віку. Хтось стоїть у черзі до пункту надання допомоги, хтось спілкується з представниками районних адміністрацій, подаючи заяви про пошкодження для програми «єВідновлення».





Постраждалим роздають листи ДСП, щоб люди могли хоча б тимчасово захистити свої оселі від зимового холоду. Комунальники встановлюють фанерні щити замість вибитих вікон.






На обличчях людей – не лише страх чи відчай. Це глибока втома. Втома від війни, від безсонних ночей у укриттях, від необхідності знову і знову відновлювати те, що руйнує ворог. Але разом із втомою – незламність. Люди не тікають, не впадають у паніку. Вони стоять у чергах, отримують допомогу, планують ремонт. Вони живуть.
Ці фото – свідчення не лише про жахи війни, а й про непохитну волю українців до життя. Кожна зруйнована оселя буде відбудована. Кожне вибите вікно – замінено. Бо Дніпро, як і вся Україна, не зламається.
Люди на цих фотографіях – справжні герої повсякденності. Вони не просять багато. Вони просто хочуть жити. У своїх домівках. У своєму місті. У мирі.
Нагадаємо, раніше ми писали: Удар по американському заводу в Дніпрі: Борис Філатов про ліквідацію наслідків та обмеження руху транспорту.
Пошкоджено заклади освіти та 15 житлових будинків: у Дніпрі ліквідовують наслідки ворожої атаки 6 січня.
У ДСНС показали наслідки вечірньої атаки по Дніпру в ніч на 7 січня.
Потрощені вікна, балкони, двері: що відбувається на місці обстрілу в Дніпрі.
Комунальники ліквідують наслідки атаки у Дніпрі.
Фото: Валерій Кравченко.
Категорія: Війна, Новини Дніпра, Тема дня
Позначки: Головне, Дніпро, Україна Росія війна



