Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Куди піти у Дніпрі 15 грудня

Афиша Днепра Редакция "Наше Місто Дніпро"

Афиша Днепра Редакция "Наше Місто Дніпро"

15 грудня, у світі святкують День чаю, а в Україні — день працівників суду. Віряни моляться пророку Авакуму. До Нового року залишилось 16 днів.  Куди піти у Дніпрі сьогодні, знає ” Наше Місто”.

Volkanov

Автор хітів «Тебе знайшов», «Я намалюю», «Я на жигулі» VOLKANOV із сольним концертом! Запрошуємо вас на унікальний концерт сучасного співака, фіналіста проекту Х-фактор, поета та композитора Діми Волканова з програмою «Тебе знайшов».

На вас чекає шквал емоцій зрозумілої всім простої та душевної музики. Пісні, які нікого не залишать байдужим!

Де і коли: 18:00, Дніпровський Академічний Театр Опери та Балету, просп. Дмитра Яворницького, 72-А,  350-1500 грн

Амазонки

Герой веселої комедії популярного французького драматурга Раффі Шарта, заводячи інтрижку під боком у дружини, про наслідки навіть не подумав. А коли настав час почути відповідь, то забрехався настільки, що в цю плутанину були залучені всі:

заможна дружина, наполеглива коханка, її агресивний чоловік, довгоочікувані важливі клієнти і навіть милий і добродушний волонтер благодійної організації, який випадково зазирнувши на хвилинку, змушений був надовго затриматися і став головною дійовою особою цієї смішної, заплутаної і досить повчальної історії.

Це дивовижна комедія з неймовірними комічними ситуаціями, загадковими інтригами, буфонадними перевдяганнями та непередбачуваними викриттями, які приводять глядача у невимовне захоплення, викликаючи нескінченний сміх упродовж усієї сценічної дії.

“Все таємне рано чи пізно стає явним”, – сказав колись Сократ. І в цьому глядач зможе ще раз переконатися, побувавши на виставі, яка безсумнівно несе заряд колосальної енергії та гарного настрою.

Де і коли: 18:00, Дніпровський Академичний театр Драми і комедії, просп. Дмитра Яворницького, 97,  400-1300 грн

The Harry Potter Symphony

НОВА ПРОГРАМА 2026 “The Harry Potter Symphony” від BIGSHOW ORCHESTRA!

Захоплива музично-театральна подорож у світ Гаррі Поттера, до школи магії Гоґвортс!

Улюблені мелодії з усіх частин легендарної саги звучатимуть у виконанні BIGSHOW Orchestra. Найкращі композиції Джона Вільямса, Патріка Дойла, Ніколаса Хупера та Александра Деспла виконуватимуть студенти всіх факультетів Гоґвортсу, а Рубеус Геґрід та Сивіла Трелоні проведуть екскурсію найтемнішими місцями школи, які свого часу пройшов Гаррі Поттер!

Неймовірне звучання супроводжуватиме відеоряд із культових моментів із фільмів “Гаррі Поттер”, що дозволить вам пережити улюблені сцени по-новому, поєднуючи музику з вражаючими візуальними ефектами. Знайомі твори звучатимуть у нових барвах, а спеціальні світлові шоу додадуть казкового відчуття.

Де і коли: 18:30, Шинник, культурно-спортивний комплекс, просп. Богдана Хмельницького, 118-А, 490-1390 грн

Погляд за межі сонця

Це подорож крізь простір і час. Ми збагнемо справжні масштаби Сонячної системи, дізнаємося, які відстані долає космічний апарат, щоб дістатися Місяця чи Марса, та скільки часу триває така подорож. Побачимо, як ці світи досліджували космічні зонди, і замислимося, які планети чи супутники можуть стати новими домівками для людства.

Де і коли: 12:30, Планетарій, Крутогірний узвіз, 10,  250-400 грн

Раніше ми писали, які подарунки обирають дніпряни напередодні Року Коня

Категорія: Афіша, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: