Війна продовжує забирати найкращих — тих, хто став на захист України, не шкодуючи себе. Чергова втрата болем відгукнулася у серцях мешканців Лозуватської сільської ради. На війні загинув Сергій Фурт. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на Лозуватську сільську раду.
Сергій Фурт народився 10 червня 1979 року в селі Лозуватка. З раннього дитинства любив рідне село, допомагав батькам з домашнім господарством.
У 1995 році, закінчивши 11 класів Лозуватської середньої загальноосвітньої школи N2, продовжив навчання у Криворізькому електромеханічному технікумі.
Далі – рік строкової служби в українській армії. Отримавши армійський досвід, працював в Жовтневому районному відділенні внутрішніх справ м. Кривого Рогу помічником слідчого.
З 2001 року працював слюсарем на різних підприємствах.
У лютому 2015 року Сергій Іванович був мобілізований до лав ЗСУ. Звільнившись, працював на підприємстві «Рудомайн» охоронцем.
20 жовтня 2021 року знову долучився до Збройних Сил України та отримав звання старший матрос.
Захисник був майстром відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів. Мужньо виконував бойові завдання, за що неодноразово нагороджений медалями «За військову службу Україні», «За участь в АТО», «Учасник АТО », «Захиснику Вітчизни» , відзнаками «Хрест розвідника», «74-й окремий розвідувальний батальйон » та багатьма грамотами.
Загинув військовий 15 листопада 2025 року в районі населеного пункту Іванівка на Дніпропетровщині .
У воїна залишилися мама та два брати – середній повернувся з АТО з важким пораненням.

Раніше ми писали, у Покрові провели в останню путь 26-річного Євгена Федченка. Він служив старшим солдатом першого відділення протитанкових ракетних комплексів взводу протитанкових ракетних комплексів.
Також ми писали, рідні, близькі, друзі, побратими, колеги по роботі, представники міської влади та небайдужі мешканці Нікополя провели в останню путь солдата Андрія Павлюка.



