Skip to content

Окупанти вдарили по Павлограду безпілотниками: є руйнування та постраждалі

Російські війська вночі та впродовж дня масовано атакували Дніпропетровщину, завдаючи ударів керованими авіабомбами, артилерією та безпілотниками. Під обстріли потрапили кілька районів області, зокрема Павлоградський, де є поранені та значні руйнування інфраструктури, пише «Наше місто» з  посиланням на т.в.о. начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації Владислав Гайваненко.

На Синельниківщині ворог застосував керовані авіабомби та ударні безпілотники. Під обстріли потрапили Межівська та Васильківська громади. Загорілася ферма, загинули свійські тварини, пошкоджені адмінбудівля та лінія електропередач.

Ударів зазнав і Павлоградський район — атаковані Павлоград та Богданівська громада. Внаслідок атаки постраждали троє чоловіків. Усіх госпіталізували, а 38-річний поранений перебуває у тяжкому стані. Через влучання виникла пожежа, також серйозно пошкоджена інфраструктура.

Обстріли тривали й на Нікопольщині. Під вогнем опинилися Нікополь, а також Марганецька, Покровська, Мирівська і Червоногригорівська громади. Ворог застосовував артилерію, РСЗВ «Град» та FPV-дрони. За оновленими даними, через учорашню денну атаку пошкоджений ще один приватний будинок.

Попри масовані удари, сили ПвК успішно відпрацювали по повітряних цілях — над Дніпропетровщиною збито 24 ворожі безпілотники.

Нагадаємо, у ніч на 18 листопада російські війська здійснили масовану атаку безпілотниками по Дніпру. Значних ушкоджень зазнали двоповерхова будівля медіа, транспортне та приватне підприємства, адміністративна будівля, станція техобслуговування, магазини, кіоски та заклад харчування.

Раніше ми писали, що у Дніпрі внаслідок ворожої атаки постраждала будівля редакції «Суспільне. Дніпро». Там вибиті вікна та пошкоджений дах, згоріли автівки. Як виглядає редакція «Суспільне. Дніпро» після нічної атаки – на фото.

Читайте також: Усе працює, як годинник: дніпрянка подякувала Борису Філатову за швидку ліквідацію наслідків ворожих атак.

Фото: ДніпроОВА.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: