У Дніпрі триває оперативна ліквідація наслідків останніх ворожих ударів. Попри холод у домівках, перебої з електрикою та складну побутову ситуацію, містяни відзначають злагоджену роботу екстрених служб, комунальників і волонтерів. Своїми враженнями поділилася дніпровська медійниця Олена Ростовцева, яка стала свідком швидких відновлювальних робот у місті. Дніпрянка подякувала меру Дніпра Борису Філатову за оперативну роботу після атаки та наголосила на важливості своєчасної допомоги мешканцям у кризових ситуаціях, пише «Наше місто».
У ніч на 18 листопада армія рф здійснила масовану атаку по Дніпру. У місті пошкодження отримали зокрема й домівки місцевих мешканців.
Серед дніпрян, чиї будинки зазнали пошкоджень — журналістка Олена Ростовцева. Вона багато років працювала у відомих міських редакціях, займається медіаосвітою та тренує молодь. У своєму дописі Олена подякувала меру та міській владі за оперативну роботу після атаки.

За словами Ростовцевої, у перші ж години після удару вона разом із сусідами отримала гуманітарну допомогу від «Проліска»: ОСБ-плити, ковдри, плівку та термоси. Через відсутність опалення й газу, та електрики за графіком ці прості речі буквально рятують побут. Червоний Хрест видавав брезент тим, хто потребував укриття від негоди, а благодійний фонд HOPE.UA забезпечив жителів засобами гігієни.
«Після ударів усе працює, як годинник»
Олена підкреслила, що попри всю складність ситуації, місто відновлюється оперативно та злагоджено. Вона наголосила, що робота служб після атаки справила на неї сильне позитивне враження:
«Буду об’єктивною: Борисе Альбертовичу, дякую, що після ударів усе працює, як годинник. Є, звісно, інші питання, але ліквідація наслідків у Дніпрі — це топ», — написала вона.
За словами дніпрянки, працівники «Жилсервісу-5» за один день закрили вікна в постраждалому будинку та прибрали розбите скло. Майстриня з «Теплоенерго», як зазначає дніпрянка, працює вже другу добу поспіль, перевіряючи комунікації у холодних квартирах.
«Комунальники та працівники «Жилсервісу-5» за один день законопатили всі вікна в будинку й прибрали все бите скло. Безмежна подяка. Майстриня з теплоенерго вже другу добу працює понад 12 годин, самотужки перевіряє всі комунікації. Жанно Анатоліївно, великий респект. Моральна підтримка друзів — окрема опора. Ніколи не думала, що саме після прильоту відчую таке сильне, майже фізичне, відчуття безпеки», — зазначає Ростовцева.

Також журналістку вразила робота поліції. Вона описує молоду співробітницю, яка, попри холод і виснаження, залишалася максимально уважною та спокійною з кожною людиною. Ростовцева назвала роботу правоохоронців «заземлюючим моментом», що допоміг людям не впасти у паніку.
Окрім того, у своєму дописі Олена звернулася по допомогу, адже самотужки впоратися з відновленням житла їй буде складно.
«Мені ніяково просити допомогу, бо є люди, які постраждали значно більше, і завжди є ЗСУ. Але реальність така: сама я цього не витягну», — пояснює журналістка.
Тож вся інформація щодо підтримки дніпрянки – за посиланням.
Хто така Олена Ростовцева
Олена Ростовцева — відома дніпровська медійниця, яка працювала у відомих міських редакціях. За інформацією з відкритих джерел, вона є тренеркою Ради молодих вчених Дніпропетровської області та тренеркою з ораторської майстерності. Має освіту у сфері режисури кіно й телебачення (ХДАК), ступінь магістра психології, проходила курси акторської майстерності та навчальну програму з лідерських навичок «Ницаним» від Посольства Ізраїлю.
Нагадаємо, у ніч на 18 листопада російські війська здійснили масовану атаку безпілотниками по Дніпру. Значних ушкоджень зазнали двоповерхова будівля медіа, транспортне та приватне підприємства, адміністративна будівля, станція техобслуговування, магазини, кіоски та заклад харчування.
Раніше ми писали, що у Дніпрі внаслідок ворожої атаки постраждала будівля редакції «Суспільне. Дніпро». Там вибиті вікна та пошкоджений дах, згоріли автівки. Як виглядає редакція «Суспільне. Дніпро» після нічної атаки – на фото.
У Дніпрі допомагають мешканцям, чиї будинки постраждали внаслідок нічної атаки. Читайте також: Вибито понад 1000 вікон, пошкоджено 7 будинків: заммера Дніпра про наслідки атаки на місто.
Фото: фейсбук-сторінка Олени Ростовцевої
Категорія: Війна, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Борис Філатов, Головне, Дніпро, Допомога



