Skip to content

У Дніпрі відзначать день народження Дмитра Яворницького незвичним дійством

1 листопада о 13:00 біля входу до будинку Яворницького на пл. Шевченка, 5, розпочнеться унікальний захід до дня народження Дмитра Івановича Яворницького. Про це повідомили в Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Яворницького, пише «Наше місто».

Відвідувачів чекає театралізоване дійство за участю «Дмитра Яворницького», його друзів та знайомих. У рамках програми вчений проведе гостей до музею, а на шляху їх супроводжуватимуть історичні персонажі, які спілкуватимуться з «Яворницьким».

 Захід завершиться у білій залі музею, де на учасників чекатиме гарячий чай, смаколики та екскурсія від Серафіми Яворницької.

Вартість участі – 200 грн, кількість місць у групі обмежена. Обов’язкова реєстрація за телефоном: 066-886-72-30 (SMS, Viber, Telegram).

Читайте також: Де, як жив і чим займався Дмитро Яворницький у Дніпрі.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: