Завтра, 24 жовтня, в окремих регіонах України, в тому числі і у Дніпрі, через наслідки масованих ракетно-дронових атак на енергетичну інфраструктуру будуть застосовуватися заходи обмеження споживання електроенергії. Про це повідомили в НЕК “Укренерго”, пише «Наше місто».
Причиною запровадження обмежень стали пошкодження ключових енергооб’єктів, спричинені російськими атаками. Це призведе до планових відключень та обмежень потужності для стабілізації системи.
Графіки погодинних відключень:
З 07:00 до 23:00 – обсяг від 1,5 до 2,5 черг.
Графіки обмеження потужності:
З 07:00 до 23:00 – для промислових споживачів.
Графіки відключень світла у Дніпрі для абонентів ДТЕК
Графіки ЦЕК дивіться тут.
Важливо! Обсяг обмежень може бути скоригований залежно від ситуації. Жителям рекомендують стежити за оновленнями на офіційних сторінках обленерго у своєму регіоні.
“Коли електроенергія з’являється за графіком – будь ласка, споживайте її ощадливо!” – наголосили в “Укренерго”.
Енергетики закликають українців до раціонального використання ресурсів, щоб уникнути погіршення ситуації. Актуальні графіки відключень доступні на сайтах регіональних енергокомпаній.
Читайте також: Дніпро готовий до опалювального сезону на 99 %: КП «Теплоенерго» завершує фінальні роботи.
Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Відключення світла у Дніпрі, Головне, Дніпро

