Site icon Наше Місто

Волонтер з Дніпра оприлюднив шокуючі історії про порушення та зловживання у лікарні Мечникова

Волонтер Тимофій Потеряйло, відомий під позивним «Кучер» і нагороджений президентом Володимиром Зеленським відзнакою «Майбутнє України» за допомогу постраждалим після ворожих ударів по Дніпру, оприлюднив численні свідчення про можливі порушення в обласній лікарні ім. Мечникова, яку очолює Сергій Риженко. Про це пише «Наше місто» з посиланням на OBOZ.UA.

За менш ніж годину після звернення Потеряйла його підписники надіслали десятки історій, у яких повідомили про ймовірні зловживання та негативний досвід перебування в медичному закладі.

“Сергій Анатолійович Риженко – директор лікарні ім. Мечникова. І після того, як я прочитав усі надіслані мені історії, можу сказати лише одне: це просто п*здц. Я в шоці від того, який рівень корупції, байдужості та зловживань відбувається всередині цього закладу, – написав Тимофій. – Такого не має права існувати у медичній сфері, де на кону – людські життя, здоров’я та довіра. Дякую кожному, хто наважився написати й поділитися своїм досвідом”.

Серед оприлюднених волонтером повідомлень громадян — численні скарги на непрофесійні дії та медичні помилки, яких, за словами людей, припускаються підлеглі Сергія Риженка. За повідомленнями, через такі дії пацієнти зазнають серйозної шкоди, а в окремих випадках — гинуть.

Крім того, у зверненнях громадяни повідомляють про факти вимагання значних сум грошей та випадки здирництва в обласній лікарні.

Волонтер закликав представників медіа надати максимального розголосу інформації про можливі порушення та зловживання, які, за його словами, відбуваються у медзакладі під керівництвом Сергія Риженка.

“Окремо звертаюся до представників ЗМІ: прошу вас звернути увагу на цей кричущий безлад і публічно відреагувати на те, що відбувається. Медична сфера не повинна бути місцем, де процвітає корупція та безкарність. Саме ваш розголос може стати тим поштовхом, який змусить систему рухатись і дасть шанс на справедливість”, – написав Тимофій.

Раніше ми писали, блогер Лачен звинуватив керівника лікарні Мечникова Риженка у корупції та просить уряд втрутитися.

Нагадаємо, що нещодавно Сергію Риженку вже закидали корупційні порушення і навіть вимагали позбавити депутатського мандату. Зокрема, директорка клініки “Шері”, яка орендувала приміщення у лікарні, стверджує, що керівництво лікарні знищило її бізнес, який працював чесно і платив податки. Також ім’я Риженка згадувалось у медіа через розслідування і обшуки щодо схем з продажу фіктивних медичних довідок у госпіталі ветеранів, який знаходиться на території медмістечка Мечникова. 

Категорія: Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також:

Exit mobile version