У Дніпрі продовжують видаляти аварійні дерева та встановлювати лавочки за заявками містян
Валерія Федоренко
Міські служби продовжують вирішувати комунальні проблеми дніпрян. Про це повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан у своєму телеграм каналі, пише «Наше місто».
У Дніпрі триває робота з видалення, обрізки та омолодження аварійних дерев за зверненнями громадян.
На вулиці Ірпінській працівники прибрали зламане дерево. Про це повідомив Геннадій Корбан у своєму Telegram-каналі.
На вулиці Тополиній встановили нові лавочки для мешканців.
«Будь ласка, зробіть лавочки нашим пенсіонерам на Тополь-2, Тополина, 18», – написала у Телеграм-чаті Корбана дніпрянка Анастасія.
Наразі лавочки вже встановлені.
«Дякую за заміну лавочок біля будинку на вул. Тополина, 18. Такі зміни роблять нашу територію затишнішою та комфортнішою для відпочинку жителів. На фото: було – стало», – пише дніпрянин Дмитро.
За роботи подякували Шевченківській районній адміністрації.
За липень та серпень, за заявками мешканців Шевченківського району, адміністрацією встановлено 27 лавочок:
пр. Богдана Хмельницького, 63 – 3 шт.;
пр. Богдана Хмельницького, 132А – 2 шт.;
пр. Науки, 122 – 2 шт.;
вул. Бориса Мозолевського, 15 – 2 шт.;
пр. Богдана Хмельницького, 136 – 2 шт.;
вул. Панікахи, 109 – 2 шт.;
вул. Тополина, 18 – 2 шт.;
житловий масив Тополь-3, 31, 31А – 5 шт.;
вул. Воскресенська, 4 – 1 шт.;
житловий масив Тополь-3, 21-22 – 4 шт.;
вул. Квартальна, 16 – 2 шт.
У жовтні–листопаді планують встановити ще 25 лавочок.
Штаб взаємодопомоги Громадської ради:
(095) 816-39-11
(093) 261-32-25
(063) 402-79-56
(063) 681-61-82
(068) 638-28-48
Заявки приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.
Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово в коментарях.