Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Ніжні та прекрасні: у бібліотеці Дніпра відкрилась виставка акварелей

У відділі мистецтв Центральної міської бібліотеки (вул. Воскресенська, 23) працює персональна виставка дніпрянина Андрія Зубенка. Журналістка видання «Наше місто» відвідала цю подію.

Андрій Зубенко відомий своїми акварельними пейзажами та викладацькою діяльністю. Він народився у 1962 році, з дитинства захоплювався живописом. Згодом це переросло у професійну діяльність у сфері декоративно-прикладного мистецтва.

Освіту Андрій Зубенко отримав у Харківському художньо-промисловому інституті, нині це Харківська державна академія дизайну і мистецтв.  Згодом викладав у Дніпровському державному художньому училищі та на кафедрі образотворчого мистецтва та дизайну Дніпровського національного університету.

На виставці у бібліотеці можна побачити акварелі Андрія Зубенка. Він справжній майстер цього жанру: роботам художника притаманний витончений ліризм та увага до всіх деталей. Завдяки цьому він здобув визнання як серед колег, так і серед поціновувачів мистецтва у багатьох країнах.

Андрій Зубенко неодноразово брав участь у багатьох колективних експозиціях. А тепер у бібліотеці нарешті проходить його перша персональна виставка. Вона триватиме до 7 червня, вхід вільний.

Фото автора.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у бібліотеці Дніпра відкрилась виставка вишиванок.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: