
У Дніпрі тривають аварійні ремонтні роботи на вулиці Нечуя-Левицького. Причиною стало просідання дорожнього покриття поблизу каналу Гнилокиш — фахівці виявили, що виною цьому є аварійний стан підземних трубопроводів, пише «Наше місто» з посиланням на пресслужбу міськради.
Як повідомив начальник дільниці з обслуговування дощоприймальних мереж Андрій Олефіренко, під трамвайними коліями проходять залізобетонні труби, які з’єднують канал. Їх стан виявився критичним: герметизація стиків була порушена, вода проникала у ґрунт, що й спричинило руйнування основи дороги.

«Ми завершили розриття котловану, провели геодезичні роботи, розкрили стики труб і розпочали їх герметизацію. Паралельно відновлюємо колектор, який відводить дощову воду з вулиці Нечуя-Левицького», — зазначив Олефіренко.
Ремонтники використовують екскаватор, самоскид, каналопромивальну техніку та інші ресурси. Також здійснюється промивання трубопроводу, щоб покращити водовідведення та зменшити засміченість системи.



На час робіт запроваджено зміну схеми руху транспорту:
- Рух у напрямку від віадука до мосту залишається відкритим;
- У зворотному напрямку — об’їзд через вулицю Ростовську.
Завершити перший етап ремонтних робіт планують до 10 травня.
Читайте також: Дніпро перейшов на безготівкову оплату в транспорті. Як оплачувати проїзд у громадському транспорті через додаток «єДніпро».
Раніше ми писали, як Дніпро адаптує громадський транспорт для людей з інвалідністю.
Також розповідали, що у Дніпрі з’являться нові сучасні низькопідлогові трамваї.