
У Дніпропетровській області продовжують інвестувати у розвиток професійної освіти. Як повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак, у 2025 році буде облаштовано ще 10 сучасних навчально-практичних центрів на базі профтехучилищ та коледжів регіону, пише «Наше місто».
Нові центри охоплять різноманітні напрями — від ремонту автомобілів, монтажу електрообладнання, будівельних спеціальностей до підготовки кравців, кондитерів та майстрів ресторанного обслуговування. Окрім того, в одному з освітніх закладів планують утеплити гуртожиток, зробивши його енергоефективним та комфортним для студентів.
Реалізація проєкту стала можливою завдяки державному інвестпроєкту: понад половину із необхідних 161 млн грн надасть Європейський Союз у межах програми Ukraine Facility. Решту коштів виділять обласний та місцеві бюджети. Також до процесу можуть долучитися потенційні роботодавці, надавши сучасне обладнання для навчальних баз.

Важливість створення таких центрів важко переоцінити. В умовах відновлення країни молодому поколінню потрібні не лише патріотизм і натхнення, а й міцні професійні навички. Саме навчально-практичні центри дозволяють студентам отримувати актуальні знання, працювати на сучасному обладнанні та максимально адаптуватися до реальних потреб ринку праці. Це — стратегічна інвестиція у відбудову та розвиток України, у її кваліфіковану та конкурентоспроможну робочу силу.
«Молодому поколінню відбудовувати та розвивати країну. Тож вже зараз створюємо умови, у яких хлопці та дівчата зможуть отримати актуальні знання у затребуваних професіях», — наголосив Сергій Лисак.
Раніше ми писали, у Дніпрі активно впроваджується міський проєкт «ПрофАльянс. Профтех. Школа. Разом», покликаний популяризувати професійно-технічну освіту серед школярів.
Хто у Дніпрі може заробити 200 тисяч за місяць: популярні вакансії.
Як у Дніпрі освітні та культурні заклади адаптують для людей з інвалідністю.
Також ми писали, до 8 тисяч вакансій: у Дніпрі пройшов черговий нетворкінг «єВакансія.єРобота».