Skip to content

У Дніпрі запрацювало нове відділення реабілітації в амбулаторних умовах

У Дніпрі запрацювало нове відділення реабілітації в амбулаторних умовах

У Дніпрі розширюють доступ до реабілітаційних послуг у міських медичних установах. Один із центрів первинної медико-санітарної допомоги уклав договір з НСЗУ на надання послуг за пакетами «Реабілітаційна допомога дорослим і дітям в амбулаторних умовах» та «Медична реабілітація немовлят, які народилися передчасно та/або з патологіями, у перші три роки життя», передає «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Тепер пацієнти можуть отримати допомогу дітям із затримкою фізичного розвитку, мовленнєвими порушеннями та неврологічними проблемами. Для дорослих доступні програми відновлення після інсультів, операцій чи травм.

«Реабілітаційні послуги надають лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, логопеди, психологи, лікарі неврологи, в тому числі дитячі. До послуг входять реабілітаційні процедури, фізична терапія, ерготерапія, мовна терапія, фізіопроцедури та психологічна допомога», – зазначає керівниця центру первинної медико-санітарної допомоги пані Марина.

Відділення обладнане відповідно до вимог надання реабілітаційних послуг. Тут наявне асистивне обладнання, вертикалізатори, реабілітаційні бруси, тренажер «сходи-бруси», а також засоби та матеріали для відновлення участі в повсякденній активності. Крім того, використовуються різноманітні балансувачі, матеріали для розвитку ігрових, соціальних навичок і навичок самообслуговування.

«Через повномасштабну війну потреби пацієнтів у реабілітації зростають. У Дніпрі послуги з реабілітації можна отримати у 9 міських закладах. Тут працюють досвідчені фахівці фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, медсестри, психологи, терапевти мови та мовлення», – наголошує заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міськради  Тетяна Прибиток. 14 квітня вона чергувала по місту.

Щоб скористатися реабілітаційними послугами, пацієнту потрібно мати електронне направлення — його може виписати сімейний лікар, з яким укладена декларація, або лікуючий лікар, зокрема спеціаліст з фізичної та реабілітаційної медицини.

Оглянувши приміщення центру, Тетяна Прибиток також звернула увагу на стан укриття. За її словами, воно повністю забезпечене всім необхідним: є питна й технічна вода, зони для сидіння, дитячий куточок. Укриття перебуває під охороною та цілодобово відкрите як для пацієнтів центру, так і для мешканців навколишніх будинків.

Нагадаємо, промивання мережі, постійний моніторинг: у «Дніпроводоканалі» докладають зусиль для стабілізації якості води на ж/м Лівобережний-3.

Окрім того, у Дніпрі триває демонтаж забудови по вул. Лабораторній, яку звели  всупереч закону.

Раніше ми писали: У Дніпрі продовжують вивозити сміття та прибирати території за заявками містян.

Фото: прес-служба міськради.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: