
Мер Дніпра Борис Філатов привітав спецпризначенців СБУ з їхнім професійним святом. Він відзначив роль Служби безпеки України у війні, підкресливши, що бійцям «повсякчас вдається неможливе» заради захисту країни, пише «Наше місто» з посиланням на соцмережі міського голови.
Міський голова Дніпра Борис Філатов відзначив роботу Служби безпеки України, наголосивши на її ефективності у протистоянні ворогу.
«Ефективні, вигадливі та нещадні до ворога. У цій війні хлопцям та дівчатам зі Служби безпеки України повсякчас вдається неможливе», — написав Філатов.
За його словами, операції СБУ є нагадуванням для російських окупантів про те, що за свої злочини вони завжди отримуватимуть справедливу відповідь.
«Слава їхніх операцій щоразу нагадує російським окупантам, що за свої злочини вони завжди отримуватимуть справедливу відповідь. Будь-де. Бо берегти Українську державу можна лише з честю виконуючи свій обов’язок. А тому кожен та кожна, хто вірний цьому призначенню, заслуговують нашої найвищої поваги.», — підкреслив мер.

Нагадаємо, раніше ми писали: «Завдяки таким людям Україна тримається і обов’язково вистоїть»: Борис Філатов відвідав волонтерів «Швейної роти».
Також ми розповідали: Переробляє відходи деревини на екологічне паливо: Філатов показав обладнання, яке Дніпро отримав від ООН та уряду Швеції.
Також ми писали: Екологічна безпека: у Дніпрі завдяки спеціальним дронам будуть контролювати якість повітря.
Окрім того, ми писали: Це не реформи, а відкат назад: Борис Філатов про небезпеку законопроєкту №4298.
Читайте також: Працівників «Дніпроводоканалу» та теплопостачальних підприємств відзначили з нагоди професійного свята.
Фото: соцмережі Бориса Філатова.
Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Борис Філатов, Дніпро, Поліція, СБУ, Свято