Skip to content

У центрі Дніпра на одній з вулиць запровадять односторонній рух

У центрі Дніпра на одній з вулиць запровадять односторонній рух

У Дніпрі запровадять односторонній рух на вулиці Івана Акінфієва, яка розташована поблизу парку Шевченка. Про відповідне рішення йдеться на сайті міськради, пише «Наше місто».

Зміни стосуються ділянки від перехрестя з вулицею Сергія Єфремова до вулиці Мусліма Магомаєва. Рух транспорту буде дозволено лише в напрямку від вул. Сергія Єфремова до вул. Мусліма Магомаєва.

«Запровадити односторонній рух транспортних засобів по вул. Івана Акінфієва, від перехрестя з вул. Сергія Єфремова до перехрестя з вул. Мусліма Магомаєва (напрямок руху – від вул. Сергія Єфремова до вул. Мусліма Магомаєва). Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Дніпровської міської ради», — йдеться в повідомленні.

Для впровадження нововведення розроблять схему організації дорожнього руху та внесуть необхідні зміни до розташування дорожніх знаків і світлофорів.

Точна дата початку змін поки що невідома. Водіїв закликають стежити за оновленнями та бути уважними на дорозі.

Нагадаємо, у Дніпрі невідомий розтрощив битою автівку швидкої допомоги під час екстреного виклику.

Раніше ми писали: Добудова метро у Дніпрі: стало відомо, коли визначиться новий генпідрядник та скільки триватимуть роботи.

Також ми розповідали: У Дніпрі планують демонтувати тимчасові споруди (адреси)

Окрім того, ми говорили: Дніпро отримав нову спецтехніку від уряду Японії.

Читайте також: Як комфортно подорожувати плацкартом: що взяти з собою у потяг

Фото: з відкритих джерел.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Транспорт в Дніпрі

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: