
Згідно з даними епідеміологічного моніторингу, який здійснював ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» протягом звітного тижня (з 28 лютого по 6 березня 2025 року), в області зареєстровано 21,8 тисячі випадків ГРВІ. Інтенсивний показник захворюваності становить 705,0 на 100 тисяч населення, що на 4,5% більше, ніж попереднього тижня. Епідемічний поріг перевищено на 19,1%. Серед хворих 44,4% – діти до 17 років. Госпіталізовано 851 особу, з яких 408 – діти.
Зареєстровано два летальні випадки, лабораторно підтверджені:
- Грип А – 1 випадок;
- COVID-19 – 1 випадок.
Померлі були старшими за 60 років, мали супутні захворювання та не були щеплені проти грипу та COVID-19.
Через зростання рівня захворюваності серед дітей на дистанційне навчання переведені окремі загальноосвітні навчальні заклади. Із початку епідемічного сезону в області вакциновано понад 10 тисяч осіб.

Інші інфекційні захворювання
За тиждень зареєстровано:
- 83 випадки гострих кишкових інфекцій (на 19,4% менше, ніж минулого тижня);
- 1 випадок підозри на гострий вірусний гепатит;
- 2 випадки підозри на кашлюк;
- 4 звернення з осередків сказу тварин – постраждалим призначено лікувально-профілактичну імунізацію.
Детальний перелік препаратів, що подешевшають, можна знайти за посиланням, наданим МОЗ.
Нагадаємо, раніше ми писали, що Дніпровська дитяча лікарня ім. Руднєва отримала гуманітарну допомогу у вигляді надсучасного діагностичного обладнання провідного німецького бренду Siemens: УЗД-апарат експерт-класу та інтраопераційний рентген апарат С-дуга.
Як лікують маленьких пацієнтів у 6-й дитячій лікарні Дніпра.