Рано чи пізно закінчиться війна і потрібно буде відновлювати пошкоджені ворогом міста і села, працювати над поліпшенням екологічної ситуації. Це належить робити сьогоднішнім школярам, учасникам проєкту GREEN-ED.
– Це ініціатива дніпровських вчителів, які спільно з департаментом гуманітарної політики міської ради Дніпра ініціювали проєкт «Зелена освіта», – розповідає Артем Павліченко, перший проректор НТУ «Дніпровська політехніка». – Учні розділені на команди, які працюють над створенням інноваційного проєкту «Яким буде Дніпро через 10 років». Сьогодні ми покажемо дітям сучасні прилади, завдяки яким можна визначити якість води та повітря, встановити вміст пилу та вуглекислого газу в повітрі та багато іншого. Ми покажемо школярам як це зробити самостійно.
Сьогодні співробітники кафедри екології та технологій захисту довкілля проводили лабораторні заняття з восьмикласниками гімназії №87.
– В екологічному практикумі беруть участь 20 наших гімназистів, – зазначає Ксенія Данилова, вчитель біології. – Це звичайні діти, які, завдяки проєкту GREEN-ED отримають практичні дослідницькі навички. Така практика завжди стане в пригоді.
Раніше ми писали про те, що педагоги з Дніпра стали одними з найкращих на обласному етапі конкурсу «Учитель року-2025».