Skip to content

У Дніпрі Ботсад ДНУ запрошує на екскурсію та тематичний квест

Ксенія Куземко

У Дніпрі є можливість цікаво та з користю провести наступну суботу. Ботанічний сад відкриває свої двері 15 лютого з 10:00 до 15:00. Відвідувачів запрошують прогулятися садом та відвідати експозиційну оранжерею. Передає «Наше Місто» з посиланням на Фейсбук-сторінку Ботсаду Дніпровського Національного Університету.

У програмі також тематичний квест.

«Не пропустіть нагоди прогулятися алеями саду з користю: кожен відвідувач зможе самостійно перевірити свої знання та дізнатися щось цікаве, прийнявши участь у тематичному квесті», – йдеться у повідомленні.

Крім того, в експозиційній оранжереї планується екскурсії

Також гостей чекає світ кімнатних рослин виробничої теплиці. Тут ви зможете не тільки придбати рослину до дому та отримати консультації, а також відпочити в затишній атмосфері, випити ароматну каву та скуштувати смачний десерт від кав’ярні «Обійми», зробити фото у фотозонах.

У приймальні саду традиційно пригощатимуть трав’яним чаєм.

Ціни

Вартість 90 грн для дорослих, 60 грн для дітей. У вартість входитить вхід на територію, теплицю, експозиційну оранжерею та квест.

Раніше ми писали, килим з листя: у Дніпрі рослина перетворила фасад багатоповерхівки у витвір мистецтва.

Також ми писали, у Дніпрі в Ботсаду ДНУ розквітла унікальна тропічна рослина Стрелітція королівська.

Категорія: Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: