Skip to content

В Укренерго спростували інформацію про можливі відключення світла через похолодання

В Укренерго спростували інформацію про можливі відключення світла через похолодання

Нагадаємо, раніше ми писали, що голова ради Української асоціації поновлюваної енергетики Станіслав Ігнатьєв поширив інформацію про можливі вимушені відключення електроенергії наступного тижня через прогнозоване похолодання в Україні. Проте НЕК «Укренерго» офіційно спростувало цю заяву, пише «Наше місто» з посиланням на компанію.

Ситуація в енергосистемі залишається стабільною

Енергетики наголошують, що очікуване зниження температури не спричинить критичних проблем, а відключення не плануються. Всі можливі сценарії, зокрема на випадок сильних морозів, завчасно опрацьовуються.

В Укренерго спростували інформацію про можливі відключення світла через похолодання

Єдина причина вимушених відключень – це російські обстріли

«Укренерго» нагадує, що єдиною причиною застосування аварійних графіків залишається руйнування енергетичної інфраструктури внаслідок російських ракетно-дронових атак.

Заклик довіряти лише офіційним джерелам

Українців закликають не піддаватися на паніку та орієнтуватися лише на офіційні повідомлення. Інформація про стан енергосистеми та можливі обмеження буде оперативно повідомлятися офіційними структурами.

Нагадаємо, раніше ми писали, що з 1 лютого 2025 року в Україні запроваджують нові тарифи на електроенергію для споживачів, які використовують її для опалення. Протягом трьох місяців діятиме спеціальна знижка для зменшення витрат під час опалювального сезону. Такі зміни передбачені постановою Кабміну №37.

Читайте також: Тариф, субсидії, перекази, податок на авто та гроші військових: що зміниться з 1 лютого.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: