Skip to content

Шприці, бруд та нестерпний сморід: хто перетворив укриття у центрі Дніпра на туалет

Шприці, бруд та нестерпний сморід: хто перетворив укриття у центрі Дніпра на туалет

Шприці, бруд та нестерпний сморід. Саме так виглядає укриття у самому центрі Дніпра. Щодня повз нього проходять сотні людей – втім ховатися під час повітряної тривоги, містяни не бажають. Чому мобільне укриття у такому стані та хто несе відповідальність за чистоту захисних споруд, дивіться у сюжеті Дніпро TV.

Світлана працює прибиральницею, жінка щодня наводить чистоту у місті. Каже, саме у цьому сховищі, це доводиться робити двічі на день. Справа в тому, що його вподобали безпритульні. Проте не тільки вони захаращують укриття. Страждає воно і від вандалів, які розбивають плафони та псують стіни.

Захисними спорудами біля зупинок опікується комунальне підприємство «Транспортна інфраструктура міста». На їх балансі 27 укриттів. У КП кажуть, найбільш занедбані біля вокзалу та в центральній частині міста.

«На жаль, на безпритульних ніякого впливу немає, викликалися поліція неодноразово, їх проганяють, але вони на наступний день, і навіть у той же вечір повертаються назад», – говорить Олексій Орєшин, начальник відділу по роботі з зупинками громадського транспорту КП «Транспортна інфраструктура міста» Дніпровської міськради.

Загалом на балансі міста 89 захисних споруд, влада закликає мешканців використовувати укриття за призначенням та не псувати споруди, які можуть захистити дніпрян від російського залізяччя.

Раніше ми повідомляли, що мешканці та гості Дніпра отримали ще одне безпечне місце для перебування під час повітряної тривоги. У адміністративній будівлі Новокодацького парку завершилися ремонтні роботи, завдяки яким укриття відповідає всім сучасним вимогам безпеки та комфорту.

Крім того, у Дніпрі завершують будівництво інноваційного укриття для студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Проєкт реалізується у співпраці з київською компанією CLUST і стане другим в Україні смартукриттям для молоді.

Читайте також: Що треба знати, щоб не застрягти в ліфті: як діють нові графіки відключення світла в Україні.

Як забирати дитину з шкільного укриття під час тривоги: роз’яснення юриста.

Категорія: Відео, Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: