Санвузол, суміщений із ванною кімнатою – це поширене явище у містах, де кожен квадратний метр площі має високу цінність. І Дніпро не є винятком, малогабаритні квартири зустрічаються в кожному районі. Проблемою ванни, суміщеної із санвузлом, є питання, як вибрати сантехніку для цієї кімнати, щоб вона помістилася і була зручною у користуванні. У цій статті розглянемо, за якими параметрами варто обирати унітаз для встановлення у ванній кімнаті.
Як вибрати унітаз за розміром
Насамперед оцініть розмір простору, куди плануєте встановити унітаз. Магазин побутової техніки та сантехніки для дому «Венкон» готовий запропонувати різноманіття унітазів у Дніпрі з різними габаритами.
Ширина і глибина унітаза мають дозволити зручно розмістити сантехніку у вибраному місці. При цьому після встановлення вона не повинна заважати користуватися іншими пристроями та меблями. Висоту варто обирати, виходячи з особистих вподобань. Виробники пропонують моделі з висотою в межах від 30 до 90 см.
Який вид унітаза вибрати
Ця сантехніка виготовляється в різних видах, кожен із яких суттєво відрізняється і має свої особливості. Для малогабаритного санвузла, суміщеного із ванною, можна вибрати такі варіанти:
- Унітаз-компакт. Класичний варіант із доступним і простим встановленням. Це підлогова чаша з бачком зверху. Займає небагато місця.
- Унітаз під інсталяцію. Один із найкомпактніших варіантів, у якому на виду залишається лише чаша, а бачок і всі комунікації приховані у стіні. Встановлення складніше.
- Підлоговий унітаз із прихованим бачком. Схожий на інсталяцію, але простіший. Бачок також прихований у стіні або за іншою декорацією, займає мінімум простору.
- Унітаз-біде. Підходить тим, хто хоче мати біде, але не має достатньо місця для його встановлення. Поєднує функції обох пристроїв.
- Чаша Генуя. Простий і компактний варіант, що монтується у підлогу. Зазвичай використовується у громадських місцях, але може бути встановлений у ванній для економії простору.
Форма сантехнічного приладу
Чаші круглої та овальної форми виглядають компактніше й займають менше місця. Для обмеженого простору краще вибирати саме такі моделі.
Прямокутні та квадратні моделі теж доступні на ринку. Вони надають приміщенню більш строгого стилю. Якщо простір дозволяє, можна розглянути і ці варіанти.
Також варто звернути увагу на дизайнерські моделі. Вони мають унікальну форму, серед яких можна знайти компактні й візуально легкі моделі.
Як вибрати тип зливу
Вибирати потрібно залежно від розташування каналізаційної труби. У квартирі вона зазвичай виходить зі стіни. У такому разі обирайте унітаз із горизонтальним зливом. Якщо каналізація виходить із підлоги – із вертикальним.
Якщо ви не впевнені, який варіант вам підходить, або плануєте змінювати планування труб, вибирайте модель із косим зливом, яку можна підключити як до стіни, так і до підлоги.
Додаткові функції
Компактні розміри не означають незручності у використанні. Виробники пропонують моделі з корисними опціями:
- подвійний злив для економії води;
- покриття, яке запобігає утворенню нальоту;
- система «антисплеск»;
- антибактеріальне покриття;
- підігрів сидіння;
- тихий злив води;
- електронне керування для комфортної експлуатації.
Обираючи унітаз для ванної кімнати, виберіть найбільш зручну для вас модель. Ринок пропонує широкий вибір варіантів, які забезпечують комфорт і функціональність.
Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Партнерський матеріал