Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Гаджети і шкільні навантаження: лікарка з Дніпра розповіла, як зберегти зір дітей

Лікарка з Дніпра розповіла, як зберегти зір дітей

Високий рівень використання електронних пристроїв серед дітей став серйозною проблемою для здоров’я їхніх очей. Як зазначила лікар-офтальмолог з Дніпра Наталія Василівна, батьки школярів мають звернути увагу на цю проблему, пише «Наше місто».

Навчальний рік у самому розпалі. А після тривалого сидіння за шкільною партою важливо дати очам відпочити та відновитися. Лікарка дала декілька порад, як це зробити.

Наталія Василівна, лікар-офтальмолог одного з медичних закладів Дніпра

-У школяра має бути правильно облаштоване місце для навчання, – підкреслила Наталія Василівна, лікар-офтальмолог одного з медичних закладів Дніпра. – Дитина має правильно сидіти на стільці. Під ноги бажано поставити невелику підставку. Від кута щелепи до столу має бути відстань близько 30 сантиметрів. До ком’пютера – 40-75 см. Також важливо забезпечити хороше освітлення.

Гаджети — це дуже велике навантаження на зір. Не варто привчати дитину до ігор на смартфоні. Телефон у першу чергу для того, щоб подзвонити, відповісти на дзвінок чи написати повідомлення. Планшетом і комп’ютером можна користуватися 20–30 хвилин, потім – обов’язкова перерва. 

Школярі грають у бадмінтон

– Діти мають якомога більше перебувати на свіжому повітрі, вживати екологічно чисті фрукти та овочі, – сказала Наталія Василівна. – Потрібно віпочивати від гаджетів та перегляду телевізора. Також рекомендуються активні ігри– теніс, бадмінтон, футбол. Головне, щоб був момент слідкування очима за об’єктом. Це зміцнить загальний стан здоров’я дитини і покращить зір. 

Таким чином, лікарі радять батькам створювати умови для більш здорового балансу між навчанням, активними іграми на свіжому повітрі та відпочинком від гаджетів, щоб зберегти зір і загальний стан здоров’я дітей.

Фото: НМ та з відкритих джерел.

Читайте також: Чим небезпечна пневмонія та як її виявити.

Категорія: Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Тема дня

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: