Новий рік у Дніпрі приніс справжнє диво — у цю ніч народилося двоє дівчаток. Малюки з’явилися на світ у перші години 2025 року, зробивши цю ніч особливою для своїх родин і всього міста, пише «Наше Місто» з посиланням на перс-службу міськради.
Перша дівчинка народилася вже через півтори години після початку Нового року — о 01:30. Її поява стала символом нового життя, надії та радості.
Загалом за минулу добу в пологових будинках міста народилося 9 дітей: 6 хлопчиків та 3 дівчинки. Кожен із цих малюків — справжній подарунок для своїх батьків і рідних.
«Бажаємо міцного здоров‘я та миру малюкам і їхнім батькам!», — повідомляють у департаменті охорони здоров’я Дніпровської міської ради.
Для багатьох сімей це новорічне диво стало найкращим початком року, який вже обіцяє бути сповненим щасливих моментів і тепла.
Вітаємо батьків із такою чудовою подією, що назавжди залишиться в їхніх серцях!
Нагадаємо, раніше ми писали, Перший день року – чисті вулиці: комунальники Дніпра працюють навіть у святкові дні.
Фото: прес-служба міськради.
Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Діти, Новий рік, Новини Дніпра