Мереживні спідниці, сітка, сорочки з зав’язками, піджаки оверсайз з несподіваним декором та образ на мільйон. Саме таку колекцію одягу під назвою “Сплетіння” продемонструвала дніпровська дизайнерка Марія Литвиненко, власниця бренду MariLi, яка розроблює унікальний одяг та дає друге життя старим речам, створюючи стильні образи. Як проходив третій показ колекції Марії Литвиненко, спостерігав кореспондент “Нашого міста”.
Субота, 14 грудня, видалася одним з найхолодніших днів з початку зими, а стара будівля колишнього заводського палацу культури не здавалася привітною. Втім у залі, де готується показ колекції одягу від Марії Литвиненко – атмосфера свята та магії. Всі гості можуть спробувати себе у створенні унікального одягу, взявши участь у розмальовуванні піджака. В цьому – повна свобода творчості. А кожний куточок приміщення – фотозона, де всі учасники події робили незабутні фото та відео – контент для соцмереж.
У якості моделей, що демонструють колекцію дизайнерки, – її подруги та приятельки. Близькі люди допомагали у організації показу. Власне, про таку співпрацю і сама колекція. “Сплетіння” – це про взаємодію.
Ця колекція в моїй голові з’явилась тоді, коли я зрозуміла, як люди можуть впливати на наше життя. Як ми всі переплітаємось один з одним і змінюємо другу другу долю. Інколи в добру сторону, інколи ні. Тому сам показ був створений для людей, для того, щоб вони відпочили, отримали задоволення. Це важливо у час, коли йде війна і я дуже хотіла це зробити, – розповідає Марія Литвиненко.
Вона ще на початку осені анонсувала такі тренди, як мереживні спідниці, багатошаровість та сміливе відношення до прикрас. На показі все це можна було побачити.
Створювалася колекція доволі довго, тому що я не розуміла, як все це показати. Але в самому процесі я зрозуміла, що треба показувати так, як є. Найулюбленішою у моєї колекції є в’язана сітка, тому що саме вона показує, як сплетіння між людьми впливає на нас. Дуже мені подобаються сорочки з зав’язками, які підтягуються. Також була в мене колаборація з прекрасною Танною Запоріжжя, «Творча мала», яка створила неймовірні прикраси по моєму запиту. Я просто її писала, як я бачу, а вона їх створювала. І тому на всіх моделях була присутня прикраса від “Творчої малої”, – додає Марія Литвиненко.
Спеціально для колекції “Сплетіння” дніпровський еко-парфумер Ірина Гала створила аромат.
Він створений спеціально для Марії та її колекції “Сплетіння”. Аромат глибокий з сильною базовою шлейфовою нотою. Там є нотки цитрусу, бо цитруси – це творчість та оптимізм. Бергамот відповідає за впевнену самооцінку. Базова нота – дуже глибокий аромат елемі – це про те, що людина готова відпускати щось старе, що їй вже не служить, і відкривати двері новому, – розповідає Ірина Гула.
За словами Марії Литвиненко, більшість речей у її колекції виконані у техніці апсайклінгу – творче перевтілення старих речей. Це тренд, який набирає все більшої популярності у всьому світі, адже він дозволяє зменшити кількість сміття, заощадити кошти та проявити свою креативність.
Чому апсайклінг такий популярний?
- Екологічність: апсайклінг допомагає зменшити кількість відходів, що потрапляють на сміттєзвалища, та зберегти природні ресурси.
- Економія: створити нову річ зі старих матеріалів часто обходиться значно дешевше, ніж купувати нову.
- Унікальність: кожна річ, створена в техніці апсайклінгу, є неповторною та відображає індивідуальність автора.
- Творчість: апсайклінг – це прекрасна можливість розвинути свою фантазію та креативність.
- Соціальна відповідальність: обираючи апсайклінг, ви робите свій внесок у збереження довкілля.
Нагадаємо, раніше ми писали, як модні дизайнери Дніпра працюють під час війни та просувають Україну.
Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Унікальний Дніпро
Позначки: Головне, культурне життя дніпра, Новини Дніпра, новини культури