Дніпро продовжує лідирувати у сфері цифрової трансформації, особливо в освіті. Цього року місто зробило значний крок вперед, забезпечивши заклади освіти сучасними інструментами та ресурсами для ефективного навчання. Зокрема, комунальне підприємство “єДніпро” розширило сферу цифрової трансформації на дошкільні заклади, впровадивши електронний облік вихованців та працівників. Це дозволяє значно спростити роботу персоналу дошкільних закладів та зменшити обсяг паперової документації. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.
Для ефективного навчання дітей дошкільного віку у Дніпрі розроблена безкоштовна онлайн-платформа «Дошкільнятко». Вона містить різноманітні освітні матеріали, понад 300 інтерактивних вправ та дитячу літературу, що відповідає державним стандартам.
Дніпро продовжує роботу над масштабним проєктом «Цифрова освіта Дніпра». Це портал з особистими кабінетами співробітників, кабінетом батьків, чат-ботом, які своїм комплексним функціоналом роблять навчальний процес прозорим, зручним та диджиталізованим.
Завдяки широкій, функціональній системі, працівники шкіл контролюють важливі освітні процеси. Йдеться про облік учнів та працівників, комунальних послуг, контроль відвідування учнями закладу освіти.
Завдяки роботі системи кожен учень Дніпра має свій учнівський квиток, а працівники – особисте посвідчення.
«Аби оптимізувати навчальні процеси дніпровських шкіл, вже розробили та плануємо впровадити єдиний електронний журнал міста Дніпра, інтегрований з державними інформаційними системами. Також незабаром у місті з’явиться не тільки електронний журнал, а й щоденник. Це значно спростить рутинну роботу вчителя та учня — заповнення уроків, оцінок, домашні завдання тощо. Щодо функціоналу проєкту «Цифрова освіта Дніпра», то 9 484 співробітники закладів освіти зареєстровані у системі. У кабінеті доступні такі функції: облік учнів та співробітників, комунальних послуг, заповнення анкети на отримання особистого посвідчення працівника, подача електронної звітності. У кабінеті батьків можна заповнити анкету на отримання учнівського квитка, контролювати навчальний процес дитини, харчування у школі, надіслати питання, що стосується освіти», — розповів під час брифінгу 26 листопада директор КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» Артем Трапезніков.
У місті функціонує платформа та застосунок MyBook, де зібрані всі підручники, за якими начаються учні шкіл Дніпра з 1 по 11 клас. Цього року розширено функціонал платформи – розроблено новий розділ «Книжки для дорослих» для популяризації читання серед дніпрян.
Раніше ми писали, мої учні борються за життя: історія вчителя з Дніпра, який викладає у лікарнях.
Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Новини Дніпра