Site icon Наше Місто

«Історії Героїв»: у Дніпрі відкрили нову частину проєкту зі світлинами полеглих військових

21 листопада, у День Гідності та Свободи, у сквері Героїв відкрили чергову, четверту частину проекту «Історії Героїв». Цього разу мешканці міста змогли ознайомитися з життєвими історіями та подвигами ще 45 українських військових. Ініційований у серпні цього року проект регулярно поповнюється новими світлинами та розповідями про героїв, які віддали життя за Україну. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра. «На 15 трикутних конструкціях представлено 45 історій загиблих Героїв із прапорами їхніх бригад. Ці історії збираємо завдяки ініціативам родичів, друзів і побратимів. Цей проєкт — частина великої роботи для вшанування наших захисників. Ми прагнемо донести до громади, що Герої жили серед нас, навчалися й працювали поруч із нами», — зазначив Сергій Луденський, в.о. директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради. Проєкт охоплює історії українських військових, починаючи з 2014 року і до сьогодні. Серед них особливе місце займає історія Максима Семенова, відомого дніпровського громадського діяча. До війни він був засновником місцевої асоціації екстремального спорту та активним популяризатором велокультури. З початком повномасштабного вторгнення Максим пішов захищати Україну і загинув героїчно в травні 2022 року під час виконання бойового завдання. «Максим був надзвичайно активною людиною. Попри вік і відсутність бойового досвіду, він наполіг на тому, щоб бути корисним Україні. Його пам’ять житиме серед нас завдяки таким проєктам, як «Історії Героїв». Я хочу, щоб наступні покоління знали імена тих, хто поклав своє життя за нашу свободу», — сказала вдова Героя Юлія Семенова. На відкриття проєкту прийшли родини полеглих воїнів, військові й побратими. «Це важливий спосіб увічнення пам’яті, адже кожен повинен розуміти ціну нашої свободи», — додав Олександр Курбатов, представник 128-ї окремої бригади територіальної оборони. Загалом у рамках проєкту «Історії Героїв» представлено вже 180 історій захисників. Оновлення експозиції підтримали 128-ма окрема бригада територіальної оборони, 93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр», Новокодацька районна адміністрація. Щоб подати інформацію про героя для увічнення пам’яті, необхідно звернутися до департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради або зателефонувати на Єдину гарячу лінію міськради за номерами: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12. Усі історії, які розміщуються на інформаційних конструкціях у рамках проєкту, також доступні на єдиній меморіальній платформі міста Дніпра «В!йна». Переглянути їх можна за посиланням: memory.dp.ua. Раніше ми писали, у Дніпрі працює платформа «В!йна», на якій можна опублікувати інформацію про подвиги загиблих воїнів.

21 листопада, у День Гідності та Свободи, у сквері Героїв відкрили чергову, четверту частину проекту «Історії Героїв». Цього разу мешканці міста змогли ознайомитися з життєвими історіями та подвигами ще 45 українських військових. Ініційований у серпні цього року проект регулярно поповнюється новими світлинами та розповідями про героїв, які віддали життя за Україну. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

 «На 15 трикутних конструкціях представлено 45 історій загиблих Героїв із прапорами їхніх бригад. Ці історії збираємо завдяки ініціативам родичів, друзів і побратимів. Цей проєкт — частина великої роботи для вшанування наших захисників. Ми прагнемо донести до громади, що Герої жили серед нас, навчалися й працювали поруч із нами», — зазначив Сергій Луденський, в.о. директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради.

Проєкт охоплює історії українських військових, починаючи з 2014 року і до сьогодні. Серед них особливе місце займає історія Максима Семенова, відомого дніпровського громадського діяча. До війни він був засновником місцевої асоціації екстремального спорту та активним популяризатором велокультури. З початком повномасштабного вторгнення Максим пішов захищати Україну і загинув героїчно в травні 2022 року під час виконання бойового завдання.

 «Максим був надзвичайно активною людиною. Попри вік і відсутність бойового досвіду, він наполіг на тому, щоб бути корисним Україні. Його пам’ять житиме серед нас завдяки таким проєктам, як «Історії Героїв». Я хочу, щоб наступні покоління знали імена тих, хто поклав своє життя за нашу свободу», — сказала вдова Героя Юлія Семенова.

На відкриття проєкту прийшли родини полеглих воїнів, військові й побратими.

«Це важливий спосіб увічнення пам’яті, адже кожен повинен розуміти ціну нашої свободи», — додав Олександр Курбатов, представник 128-ї окремої бригади територіальної оборони.

Загалом у рамках проєкту «Історії Героїв» представлено вже 180 історій захисників. Оновлення експозиції підтримали 128-ма окрема бригада територіальної оборони, 93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр», Новокодацька районна адміністрація.

Щоб подати інформацію про героя для увічнення пам’яті, необхідно звернутися до департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради або зателефонувати на Єдину гарячу лінію міськради за номерами: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12.

Усі історії, які розміщуються на інформаційних конструкціях у рамках проєкту, також доступні на єдиній меморіальній платформі міста Дніпра «В!йна». Переглянути їх можна за посиланням: memory.dp.ua.

Раніше ми писали, у Дніпрі працює платформа «В!йна», на якій можна опублікувати інформацію про подвиги загиблих воїнів.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також:

Exit mobile version