Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Школа Героїв у Дніпрі дає дітям нові можливості

Дарина Сухоніс

Школа героїв – проект, який розпочався у Києві і поступово планує охопити всю країну. Це мотиваційні зустрічі дітей та спікерів.  Спікери – це підприємці та фахівці з різних сфер. В результаті зустрічі спікери розуміють, що можуть запропонувати дітям – стати  наставником, спонсор,  запросити на стажування стажування та в перспективі дати роботу.

Днями у Дніпрі ліцей №67 на декілька годин став “Школою героїв”, передає “Наше Місто”.

“Беремо актовий зал школи і групу 20-50 дітей віком 14-17 років. І запрошуємо 10-20 спікерів. Спікери – це підприємці та фахівці з різних сфер. На початку діти зі сцени презентують, чим захоплюються. Кожен спікер каже пару слів про себе. І далі всі розходяться по залу, діти підходять до того чи іншого спікера і спілкуються. В кінці зустрічі спікери відмічають, що можуть запропонувати дітям – наставник, спонсор, стажування, робота тощо. Так діти знаходять для себе практику, наставників та гроші”, – каже Олена, координаторка у БФ «Школа Героїв»

Бізнесмени, it-фахівці, психолги, журналісти. Люди абсолютно різних професій стають мотиваційними спікерами на зустрічах.

Сьогодні я теж долучилась, аби розказати дітям про журналістику та роботу холдингу під час війни. А саме проект “Історії Війни”.

Це й захисники, які неймовірними зусиллями чинять опір ворогу у цій жорстокій високотехнологічній війні, при цьому – залишаючись людьми та продовжуючи життя. Це рятувальники та медики, які ліквідують наслідки ворожих ударів по мирних містах та рятують життя людей. Це комунальники, які наводять лад після безладу, який вчиняє ворог, та повертають місто до нормального стану. А ще – ветерани, які заново починають цивільне життя, вдови, які намагаються прожити своє горе після тяжких втрат. Волонтери, які допомагають триматися людям, рятують тваринок у режимі нон-стоп  та інші непересічні небайдужі люди, які заслуговують на повагу. Таких історій – дійсно дуже багато  Ми виходимо з другого місяця повномасштабного вторгнення. Буває, що випускали по дві програми на тиждень. Адже ця тема – неосяжна: від представників Сил оборони до волонтерів, та просто людей, які стають героями. Бо просто не можуть інакше. Або люди, які роблять свою буденну роботу, ризикуючи життям – комунальники, які теж працюють на місцях ліквідації, як і ДСНСники. Або водії, медики, вчителі – кожен свідомий українець сьогодні робить внесок у нашу перемогу. Але, частіше за все у нас у студії саме військові.

Багато хто з цих одинадцятикласників вже визначився, ким хоче стати. Для когось пошуки тривають. 

Олексій з партнером – експерти з кави: її обсмаження, навчання персоналу та відкриття кав’ярень. Вони ділились з дітьми досвідом підприємницької діяльності і того, що не варто боятись розпочати свою справу. А кав’ярні сьогодні – це щось більше, ніж купівля напою

“Кав’ярні – це про вайб і місце зустрічей, про настрій. З вимиканням світла кав’ярні стали “місцем сили”, де можна зарядити гаджети чи просто зігрітись. Загалом, ми створюємо місце, яке між домом і роботою надає людям комфорт і атмосферу порозуміння. Це найбільш демократичне місце зустрічі і проведення часу”, – каже Олексій.

Владислав – власник бізнесу з виробнциства шевронів. Про нього ми вам вже розповідали у сюжеті раніше. Шеврони та патчі – бізнес, який точно “на часі”. Ці невеликі, але важливі деталі стали не лише засобом ідентифікації, а й відображенням трендів та культурного духу мілітарі спільноти в Україні.

Організатори працюють над створенням додатку, де будуть зберігатися всі пропозиції по практика. Там діти будуть публікувати свої проекти, і а ментори зможуть голосувати чи давати пораді і фінасову підтримку.

Долучитись до проекту у якості спікера чи запросити Школу Героїв у ваш учбовий заклад можна, контакти на сайті та у соцмережах

Фото Валерій Кравченко

Раніше ми розповідали, що у парках Дніпра працюють безкоштовні точки Wi-Fi під час відключень світла

Категорія: Афіша, Відео, Інтерв'ю, Новини Дніпра

Позначки: , , , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: