Skip to content

Обласний прокурор Хмельниччини і 49 його підлеглих скористалися схемою Тетяни Крупи і оформили інвалідність, – Бутусов

Обласний прокурор Хмельниччини і 49 його підлеглих скористалися схемою Тетяни Крупи і оформили інвалідність, – Бутусов

49 прокурорів Хмельниччини на чолі з обласним прокурором, а також їх сім’ї оформили інвалідність та пенсію, за допомогою скандальної головної лікарки Хмельницької медико-соціальної експертизи Тетяни Крупи. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на військового журналіста, головного редактора Цензор.нет Юрія Бутусова.

Так, у Хмельницькій області було викрито масштабну схему, пов’язану з незаконним оформленням інвалідності, яку організувала депутатка від партії “Слуга народу” Тетяна Крупа, яка очолювала МСЕК, а її син Олександр, начальник Пенсійного фонду, надавав пенсії «кому треба».

За попередніми оцінками, загальна сума пенсійних виплат, отриманих через цю схему, сягає понад 54 мільйони гривень.

Навіщо ж прокурорам інвалідність? Все просто — для юридичного захисту. Згідно із законодавством, людей з інвалідністю важче звільнити, а також вони мають переваги при переведенні на інші посади.

Таким чином, інвалідність стала своєрідним «імунітетом» для прокурорів, дозволяючи їм будувати кар’єру «без ризиків» за допомогою свідоцтва від Тетяни Крупи, а пенсії від Крупи молодшого, стали «маленьким бонусом».

Зауважимо, що крім самих прокурорів, інвалідність оформляли й їхні родичі.

««Правоохоронна» система країни перетворилася на банду мародерів, яка, користуючись війною знущається над всім та всіма», – прокоментував гучну справу міський голова Дніпра Філатов.

Нагадаємо, що Борис Філатов публічно звернувся до правоохоронців і задав їм 5 питань, на які сподівається отримати відповідь у публічній площині.

Раніше розкритикував правоохоронну систему та заявив про підтримку мера Дніпра Бориса Філатова Командувач Української добровольчої армії, лідер «Правого сектору» у 2013-2015 роках Дмитро Ярош.

Відомий український письменник-фантаст і журналіст Ян Валетов опублікував допис на підтримку Бориса Філатова, в якому відзначив, що проти міського голови Дніпра розпочали брудну медійну війну. А звинувачення, які є наразі, – не більше, ніж підозри, які ще потрібно довести чи не довести, що трапляється значно частіше, повідомляє «Наше місто» з посиланням на його сторінку у Фейсбук.

На підтримку Бориса Філатова також виступила дніпровська активістка і підприємиця Наталя Ешонкулова. Вона на прикладі випадків із власного життя розповіла про те, як міський голова Дніпра неодноразово допомагав звичайним людям боротися з рейдерами і бандитами, завжди чесно і відкрито висловлював свої думки, а також із перших днів повномасштабного вторгнення захищав місто і робив усе для підтримки військових

Нагадаємо, що 9 жовтня після похорону свого колишнього заступника Михайла Лисенка Борис Філатов заявив, що його фактично “вбили” правоохоронці. Він емоційно звернувся до громадськості, критикуючи безпрецедентний тиск на місцеве самоврядування. Філатов зазначив, що професійні керівники, які можуть протистояти викликам, зокрема ракетним ударам, піддаються переслідуванню. Він також наголосив на наближенні фронту до Дніпра.

Водночас головна редакторка “Української правди” Севгіль Мусаєва заявила про тиск на видання з боку Офісу президента.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: