Site icon Наше Місто

«Захотів додому, до Дніпра. У цей реабілітаційний центр. Мені багато розповідали про нього», — військовий про реабілітацію

«Захотів додому, до Дніпра. У цей реабілітаційний центр. Мені багато розповідали про нього», — військовий про реабілітацію

Юрій, 24-річний мешканець Дніпра, з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну активно долучився до захисту Батьківщини як доброволець. Про це пише «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

«Я прокинувся вранці 24 лютого 2022 року і побачив записку, залишену мамою. Там йшлося про початок вторгнення. У голові тоді були змішані почуття. Проте за декілька годин вирішив – треба йти захищати свій дім. Пішов до військкомату», — розповів Юрій. Спочатку його не брали, казали – молодий. Але чоловік приходив щодня.

«За три місяці мені запропонували контракт. Підписав. Був у бригаді, в якій і хотів, на Донецькому напрямку», — поділився захисник. Юрій був  командиром розвідгрупи.

Поранення отримав 18 листопада 2023 року.

Евакуювали швидко. Несли 3,5 км на руках. Потім був у госпіталі. Далі лікування у столиці.

Евакуація відбулася терміново. Несли на руках понад три з половиною кілометри. Після госпіталізації лікування в столиці.

«Провів 10 місяців у Києві. Захотів додому, до Дніпра, у цей реабілітаційний центр. Мені багато розповідали про нього. Приїхав, ледь пересувався кріслом колісним, а тепер уже можу трішки стояти й наново вчусь ходити. Бо осколок «підмазав» нервовий стовп: проблеми з чутливістю ніг, спастика йде хвилями, порушено рух у правій нозі», — розповідає оборонець.

Дніпровський реабілітаційний центр – це сучасний заклад, який пропонує індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Команда професіоналів різних спеціалізацій розробляє персоналізовані програми відновлення, щоб забезпечити максимальний ефект лікування.

«У пацієнта травма спинного мозку та хребта. Такі травми – важкі. Він не може керувати нижніми кінцівками, погіршена їхня сила. Нині ми працюємо над витривалістю пацієнта. Юрій дуже вмотивований і робить надможливе від себе», — розповів фізичний терапевт Михайло.

Раніше ми писали, підтримка місцевих та переселенців: як у Дніпрі працюють ЦНАПи.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також:

Exit mobile version