![Куди піти у Дніпрі 6 серпня - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/08/6edf7010-dee8-4fdf-aa1c-124cd85d838c-1034x662.png)
Сьогодні, 6 серпня, День вдячності працівникам сільського господарства. Віряни вшановують пам’ять Преображення Господнє. До Нового року залишилося 147 днів. 6 серпня 2024 року — вівторок. 895-й день війни в Україні. Куди піти у Дніпрі сьогодні, дізнавались журналісти “Нашого Міста”.
Відвідати нову міні-скульптуру
![Куди піти у Дніпрі 6 серпня - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/08/photo_2024-08-05_16-23-31-993x662-1.jpg)
У Дніпрі у рамках проєкту «Відчуй Дніпро» з’явилася шістнадцята мініскульптура. Вона відкрилася 5 серпня, у день пам’яті історика, краєзнавця, вченого Дмитра Яворницького і присвячена цій видатній постаті.
Де і коли: у будь-який час знайти мініскульптуру можна за адресою пл. Шевченка, 5.
Жива планета
![Куди піти у Дніпрі 6 серпня - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/08/082808551b6b8f7d8f400d79378e880a.webp)
Екскурсію ведуть фахівці-біологи.
Це захоплююча та пізнавальна подорож у світ тварин, повна приємних відкриттів, нових знайомств та несподіваних зустрічей. А також – рідкісна можливість торкнутися різноманітності світу живої природи.
Під час екскурсій фото та відео зйомка дозволена!
Де і коли: парк Лазаря Глоби, з боку Центрального ринку 10:00 – 20:00
вартість: 150 грн, 2 квитка – 140 грн/люд; 3-9 – 130 грн/люд, від 10 – 80 грн.
Програма “Зоряна колиска: від атомів до життя”
![Куди піти у Дніпрі 6 серпня - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/08/15df3c20637915eb529de194137d657a.png)
У Всесвіті існує безліч унікальних явищ, про які можна говорити нескінченно. Але, мабуть, найбільше за все у космосі нас цікавлять зорі. Чи це не тому, що ми відчуваємо зв’язок із ними?
В ексклюзивній програмі «Зоряна колиска: від атомів до життя» ми з’ясуємо, які етапи проходить зірка у своїй еволюції, побачимо дивовижні туманності та дізнаємося, що спільного між людьми та зорями.
Де і коли: 18:30 у Планетарії, Крутогірний узвіз, 10, 170-320 грн
Виставка “Квіти просто квітнуть”
![Куди піти у Дніпрі 6 серпня - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/08/58046_800-468x662.jpg)
З 11 липня до 1 вересня у кав’ярні «Один. Одинадцять» відкрита до вільного перегляду виставка робіт місцевих митців під назвою «Квіти просто квітнуть».
Лейтмотивом експозиції є думка про життя та красу, коли навкруги біда та смерть, коли треба жити заради дітей або батьків, да і просто заради життя на Землі, бо квіти квітнуть в будь-яку погоду. Роботи виконані різними авторами в різних техніках та матеріалах: живопис олійний, акрилом, акварель, гуаш, квілінг, фотографія та декоративний розпис. Детальніше про авторів та їх творчість наведено за к’юар кодами безпосередньо біля робіт, тож ви маєте можливість познайомитися з ними особисто через соціальні мережі. Всі роботи можливо придбати після виставки за додатковою домовленістю щодо ціни
![Куди піти у Дніпрі 6 серпня - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/08/1_b-1-372x662.jpg)
Де і коли: 08:00-20:30 у кав’ярні “Один. Одинадцять”, пр. Слобожанський, 70, вхід вільний, пишіть або телефонуйте 097 361 23 53
Фото з відкритих джерел
Раніше ми розповідали, що у Дніпрі з’явилась чергова мініскульптура