![відвідувачі парку годують нутрію та гуся](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/08/mycollages-2024-08-02t193318.065-942x662.jpg)
В популярній зоні відпочинку Дніпра, парку яхт-клубу “Січ” гусак намагався залишити без їжі нутрію, яку пригощали смаколиками відвідувачі парку. Гусь втрутився в цю ідилію та з’яв майже все частування, адже виявився спритнішим за нутрію. Про це пише “Наше місто”.
![парк яхт-клубу Січ у Дніпрі](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/08/hus2-1060x596.jpg)
Відвідувачі парку яхт-клубу “Січ” вже звикли, що його алеями гуляють разом птахи і нутрії, а найголоднішими завжди виглядають гуси. Вони активно зустрічають людей, уважно роздивляються, що у них в руках і майже вимагають смаколиків.
![парк яхт-клубу Січ у Дніпрі](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/08/hus3-1060x596.jpg)
![парк яхт-клубу Січ у Дніпрі](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/08/hus4-1060x596.jpg)
![парк яхт-клубу Січ у Дніпрі](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/08/hus1-1060x596.jpg)
Один з гусей помітив, як відівдувачі в одному з куточків парку пригощали нутрію. Судячи за все, гусак розцінив це як неповагу до себе. Він миттєво прикрасив цю компанію своєю присутністю і, здається, відчував себе головним. Нутрія виявилася спокійною та навіть непохитною. Звісно, голодною вона не залишилась, адже в парку завжди багато бажаючих погодувати його мешканців.
![парк яхт-клубу Січ у Дніпрі](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/08/park-1060x596.jpg)
Нагадаємо, раніше ми писали, що у популярному парку Дніпра павичі втрачають хвости.