![Чому сьогодні у Дніпрі та області не вимикають світло: пояснення ДТЕК](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/1506177316668125d0f09e9_image-5-1060x596-1.jpeg)
Завдяки спаду температури, збільшенню імпорту електроенергії з європейських країн та відновленню роботи двох енергоблоків атомних електростанцій, потреба у застосуванні графіків погодинних відключень електроенергії відпала. Про це повідомили представники компанії ДТЕК, пише «Наше місто».
«Чому сьогодні не вимикають світло? Це стало можливо завдяки трьом факторам: перший фактор, в Україні нарешті закінчилась аномальна спека. Це значно зменшило навантаження на енергосистему. Другий фактор, повернулося в роботу два атомні енергоблоки. Це збільшило кількість електроенергії в системі. Третій фактор, збільшився імпорт електроенергії із Європи. Це дозволило покрити дефіцит», – йдеться у повідомленні.
У ДТЕК зазначили, що це не означає повне подолання кризи.
«Ситуація може змінюватися, тому будь ласка переносьте частину споживання на період з 11:00 до 15:00. В цей час сонячні електростанції виробляють найбільше електрики. Енергетики роблять все можливе, щоб забезпечити вас світлом», – йдеться у повідомленні.
Раніше ми писали, за скільки у Дніпрі здають квартири, де ніколи не відключають світло.
Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Відключення світла, Новини Дніпра