![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/1-10-1060x596.jpg)
Зараз дніпровські театри пішли на «канікули», але вже незабаром вони знов відкриють свої двері та запросять глядачів на нові сезони. Деякі заклади культури покажуть свої «хіти», а деякі готують цікаві прем’єри. 20 та 21 вересня у Дніпровському академічному театрі драми та комедії відбудеться прем’єра вистави «Стрип-Покер». Про це журналісту «Нашого міста» повідомили у адміністрації Драмікому.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/451240858_1025875949543435_7882890000726995594_n.jpg)
Автором п’єси «Стрип-Покер» є Жан-П’єр Мартінес – відомий сучасний французький письменник, поет і драматург. Він надав дніпровському театру право безкоштовно поставити його п’єсу у важкі для України часи. Дніпряни зізнаються, що його підтримка та довіра надихають їх творити навіть у найскладніші моменти.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/mart-1.webp)
- Сміх іноді є актом опору! – написав Жан-П’єр Мартінес. – Моя комедія STRIP POKER буде створена в Україні. Вся моя дружба і підтримка цим мужнім артистам!
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/451260739_1025875959543434_3536545706146798676_n-409x662.jpg)
Над виставою вже працює потужна творча команда. Режисер – Антон Меженін, художник-постановник – Андрій Романченко, пластичне рішення – Валерія Хижняк, музичне рішення – Антон Меженін, Максим Шимон. У виставі на одну дію зіграють чотири актори: Валерій Зубчик, Валерія Лагода, Єгор Герасимов, Вікторія Рудавська.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/451493286_1025875939543436_2123389395540563162_n-409x662.jpg)
Вистава буде йти у малому залі Драмікому, тому про квитки варто потурбуватися заздалегідь. Придбати їх можна за посиланням на сайті: https://dramicom.dp.ua/afisha/strip-poker/
Фото з відкритих джерел.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Драмікомі відбулася прем’єра вистави «Тваринні інстинкти».