![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/451706477_338900035938186_5738057086574674174_n-841x662.jpg)
Від відключень електроенергії страждає кожний українець. Світла немає по 12-18 годин на добу. Неприємностей додає і аномальна спека, через яку навантаження на енергосистему зросло у рази і постійно трапляються аварії на об’єктах. Так, у зв’язку з аварійною ситуацією на електромережах у Дніпрі ж/м Покровський та Парус, у багатьох будинках немає більше доби електроенергії. Останній раз світло тут вмикали у першій половині дня 17 липня на дві години.
Міська влада не залишила людей у біді. Голова Адміністрації Новокодацького району, депутат Дніпровської міськради Олег Денисенко повідомив, що на ж/м Покровський, 5 резервний генератор для підзарядки гаджетів встановили прямо у дворі. Люди активно заряджають телефони і повербанки. Для ж/м Парус працює Пункт Незламності за адресою: провулок Парусний, 3 (Дніпровський ліцей № 54), де також є можливість зарядити гаджети та ін.
«Сподіваюся на скоріше вирішення проблеми компанією ДТЕК», – написав він.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/1-4-1060x518.png)
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Україні відключень має стати менше: до мережі підключили енергоблок-тисячник.
Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Відключення світла у Дніпрі