![У Кривому Розі в останню путь провели Героя, який попри жахливу втрату сина захищав країну до останнього](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/znimok-ekrana-616-1060x563.png)
Ціною неймовірних зусиль та жорстоких втрат українські воїни стримують ворога. Їхня відвага та самовіддача дають нам шанс на життя у вільній та незалежній Україні. У Першому міському повідомили трагічну новину – на війні загинув військовий Микола Приставка, – пише «Наше Місто».
Життя мужнього захисника обірвалося 11 липня, в бою на Харківському напрямку. Вчора Героя провели в останню путь.
Микола Приставка у мирному житті працював у компанії «АрселорМіттал Кривий Ріг». Металурнійній справі він присвятив 15 років свого життя. Чоловік працював у конверторному цеху, розливочному відділенні разом зі своїм братом.
Зі своєю дружиною Ольгою Микола виховував двох синів. У перші дні війни чоловік став на захист країни. Та на цьому жахи у житті чоловіка не закінчилися. На жаль, його син захворів і у травні 2022 року хлопчика не стало.
Та попри це чоловік продовжував боротися за мирне майбутнє своєї родини та усієї країни. Микола був головним сержантом у лавах 13-ї бригади оперативного призначення НГУ «Хартія». Як каже побратим з позивним «Хан», Микола завжди був перший і на завдання їхав теж перший.
Останній бій чоловік прийняв Харківському напрямку. Він з побратимами повертався із завдання, коли в машину влучив «Ланцет».
![У Кривому Розі в останню путь провели Героя, який попри жахливу втрату сина захищав країну до останнього](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/1721035237-photo_2024-07-15_12-04-24-2-1060x595.jpg)
![У Кривому Розі в останню путь провели Героя, який попри жахливу втрату сина захищав країну до останнього](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/1721035246-photo_2024-07-15_12-04-26.jpg)
![У Кривому Розі в останню путь провели Героя, який попри жахливу втрату сина захищав країну до останнього](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/1721035297-photo_2024-07-15_12-04-29.jpg)
![У Кривому Розі в останню путь провели Героя, який попри жахливу втрату сина захищав країну до останнього](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/1721035308-photo_2024-07-15_12-04-30.jpg)
![У Кривому Розі в останню путь провели Героя, який попри жахливу втрату сина захищав країну до останнього](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/1721035270-photo_2024-07-15_12-04-27.jpg)
«Він робив ремонт, будував будинок. Це все зроблено його руками. Він був дуже щирою людиною, прямолінійною. Це завжди поважали всі. Усе казав, як є. Мій чоловік був самий найгарніший чоловік у всьому всесвіті, він – моє кохання, моє життя. Він мій сенс життя. Я не розумію, як тепер мені жити без нього», – каже дружина загиблого, Ольга Приставка.
Висловлюємо глибокі співчуття, та розділяємо біль втрати разом із родиною померлого захисника. Світла, незгасна пам’ять тобі, Герою, низькій уклін і вічна слава.
Фото: Перший Міський Кривий Ріг.
Нагадаємо, раніше ми писали, що на Донецькому напрямку загинув Герой з Кривого Рогу Максим Анкалюк. Його сини більше ніколи не обіймуть батька.
Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Війна, Загинув боєць