![Роман Горбенко отримав високі тестові бали](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/mycollages-46-993x662.jpg)
У Дніпрі 77 випускників мають по 220 балів з НМТ хоча б з одного предмету. Серед них і учень НВК №99 Роман Горбенко. Журналісти “Наше місто” поспілкувались з ним та дізнались, як він готувався до іспиту та до якого університету вступатиме.
Роман отримав високі тестові бали з чотирьох предметів. Математика та історія України – по 200 балів, українська мова – 91 бал, англійська мова – 170.
![Роман Горбенко получил высокие тестовые баллы по четырем предметам.](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/c02f9be4-136b-42ba-ae07-f5ee8301d48e-681x662.jpg)
-Коли я побачив, що у мене 200 балів, це була неймовірна гордість за себе. Мене навіть екзаменатори вітали та дуже раділи за мене. Це були неймовірні емоції, я навіть не міг повірити в це і чекав офіційних результатів, – зізнається Роман.
Першою розділила радість з Романом його мама Юлія. Вона зустрічала сина біля школи, коли він здав НМТ. Хотіла підтримати.
– Я була впевнена, що у нього буде високий результат. Він добре навчався з першого класу. Мій син має дуже багато похвальних листів. А вже з шостого класу брав участь у різних олімпіадах. Йому було цікаво розвиватися у різних напрямках. Хоча більше подобаються точні науки. Роман дуже самостійний. Це зовсім інше покоління. Ми з татом пишаємося, що у нас такий син, який прямує до своєї цілі.
![Родители Романа Головко](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/07be4707-39b7-4bce-9bc6-72299b688796-846x662.jpg)
Роман зізнається, що шлях до омріяних балів був непростим. Весь навчальний рік – вересня по кінець травня він щодня приділяв до 10 годин свого часу підготовці до НМТ.
-Я займався самостійно та з декількома репетиторами. Особливо хочу подякувати вчительці математики з моєї школи, яка зробила великий внесок у мій результат, – сказав Роман. – Також велику підтримку я відчував з боку моїх батьків та друзів.
Також велике значення має генетика, вважає мама випускника. Адже і батьки також вчилися та прищеплювали синові любов до знань.
-Він почав читати у шість років. Дуже багато читав книжок, саме художньої літератури. Стільки не кожен дорослий читає. До школи пішов підготовленим. Також у дитинстві Роман багато малював, відвідував різні студії. Це хобі у нього залишилось і досі, – каже Юлія. – У нас є ще й молодша донечка, вона цьогоріч піде до першого класу. Це кмітлива, в’юнка дівчинка. Сподіваємось, що вона також гарно вчитиметься. Хоча діти зовсім різні.
![Мама и сетсра Романа Головко.](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/4f02a2d6-341d-4043-9da8-9ece54e9142a-666x662.jpg)
Кожного навчального року Роман був нагороджений Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні», грамотами за низку перемог II та III етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, хімії, географії, англійської мови, історії, конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Має золоту медаль.
До того ж, Роман поєднував роботу з навчанням. Адже викладав математику в онлайн школі, бо дуже розуміється в ній.
-Хочу вступати в КПІ Сікорського на інженерію програмного забезпечення. Вона дуже затребувана у наш час та даже цікава для мене. Я цікавлюся ІТ з самого дитинства, проходжу різні онлайн курси, тощо.
-Хочемо, щоб син вступив до того закладу, про який мріє. Сподіваємось, що в нього все вдасться. Успіхи наших дітей – це насамперед їх особиста праця та підтримка і любов батьків, – сказала Юлія Горбенко.
Фото: НМ та з особистого архіву героїв.
Читайте також: Коли в Україні покращиться ситуація зі світлом: названо дату.
Категорія: Інтерв'ю, Новини Дніпра, Освіта, Тема дня
Позначки: Головне, Школи Дніпра